535166-2026 - Wettbewerb
Spanien – Infusionsbesteck – Subministrament de material fungible per a sistema de perfusió hepàtica extracorpòria i hipotèrmica amb cessió d’equipament per a l’Hospital Universitari de Bellvitge
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Subministrament de material fungible per a sistema de perfusió hepàtica extracorpòria i hipotèrmica amb cessió d’equipament per a l’Hospital Universitari de Bellvitge
Beschreibung: Subministrament de material fungible per a sistema de perfusió hepàtica extracorpòria i hipotèrmica amb cessió d’equipament per a l’Hospital Universitari de Bellvitge
Interne Kennung: CS/AH02/1101479040/26/AMUP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33194120 Infusionsbesteck
5. Los
Los: LOT-0001