See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dizajnér, filler, konštruktor správ a rozpracovaných podaní a lokátor služieb pre formuláre elektronických služieb v životných situáciách
Beschreibung: Predmetom zákazky je v súlade s požiadavkami verejného obstarávateľa: a) zhotoviť a dodať softvérové dielo (ďalej aj ako „dielo“ alebo „informačný systém“) formou: o vývoja, implementácie, testovania, nasadenia, poskytnutia služieb postimplementačnej podpory a dodania výstupov diela vrátane dokumentácie, bez požiadavky na dodanie hardvéru, v nasledovnom rozsahu: zhotovenie aplikačného programového vybavenia (ďalej len ako „APV“) v súlade so špecifikáciou, uvedenou v dokumente Opis predmetu zákazky týchto súťažných podkladov, vrátane: - vývoja a implementácie APV, zabezpečenia a poskytnutia súčinnosti verenému obstarávateľovi pri uvedení APV do prevádzky na produkčnom pracovisku verejného obstarávateľa, - vyhotovenia podporných prostriedkov, konverzných programov a vyhotovenia súvisiacej dokumentácie, - inštalácie, nastavenia parametrov a užívateľského nastavenia APV a integrácie a uvedenia APV do prevádzky na testovacom prostredí verejného obstarávateľa, - overenia funkčnosti, úplnosti a bezpečnosti APV a jeho jednotlivých častí, - tvorby manuálov (tvorba užívateľskej dokumentácie – užívateľských príručiek), definície používateľských rolí, - vyhotovenia dokumentácie o APV, - vytvorenia viacerých variantov návrhov používateľského rozhrania - UX APV, testovania návrhov UX APV a vyhotovenia kompletnej podkladovej dokumentácie k používateľskému rozhraniu UX APV, ak relevantné, - zabezpečenia, aby zhotovené APV poskytovalo automatizovaný monitoring SLA parametrov dodaných koncových a aplikačných služieb, ak relevantné, - zabezpečenia, aby zhotovené APV poskytovalo funkcionalitu automatizovaného testovania každej služby na nefunkčnosť a odosielanie (automatizovaných) hlásení o nefunkčnosti služby, ak relevantné, vypracovanie projektovej dokumentácie v zmysle prílohy č. 1 k Vyhláške MIRRI SR č. 401/2023 o riadení projektov a zmenových požiadaviek v prevádzke informačných technológií verejnej správy pre realizačnú fázu projektu, migrácia dát podľa požiadavky verejného obstarávateľa do produktívnej prevádzky verejného obstarávateľa (GoLive), zabezpečenie školení k dodanému APV v rozsahu a forme podľa dohody s verejným obstarávateľom (prezenčná alebo on-line forma), riešenie užívateľských incidentov: vykonanie poradenskej a konzultačnej činnosti pre verejného obstarávateľa po nasadení diela do produktívnej prevádzky (v rámci postimplementačnej podpory), odstraňovanie vád diela počas trvania záručnej doby v súlade so Zmluvou o dielo, o udelenia súhlasu na používanie autorských diel, resp. iných predmetov práv duševného vlastníctva, ktoré boli vytvorené na základe, resp. v rámci plnenia predmetu zákazky, a to v rozsahu požadovanom verejným obstarávateľom, o dodania, resp. zabezpečenie poskytnutia potrebných licencií k softvéru 3. strán, vrátane práv k databázam, b) zabezpečiť služby podpory a údržby informačného systému (ďalej aj ako „služby“) v rozsahu obvyklých služieb/činností L3 podpory informačného systému v súlade s odvetvovými štandardami ITIL po dobu 60 mesiacov od prevzatia poslednej časti diela (po riadnom odovzdaní a prevzatí diela vrátane odstránenia všetkých identifikovaných vád diela, resp. po podpise Záverečného akceptačného protokolu) formou: o poskytovania Základných služieb za účelom riešenia incidentov, problémov, nasadzovania aktualizácií a bezpečnostných záplat jednotlivých komponentov informačného systému, ako aj identifikácie možností pre zlepšovanie výkonu informačného systému, o poskytovania Služieb na vyžiadanie na základe písomných objednávok verejného obstarávateľa, zameraných na rozvoj informačného systému a s ním súvisiace rozširovanie a zmeny Funkčných a Nefunkčných vlastností informačného systému, implementáciu proaktívnych, preventívnych opatrení na zlepšenie, poskytovanie konzultačnej podpory a dodatočných školení a Služieb odovzdania, poskytnutých pred ukončením vykonávania podpory a údržby informačného systému, zameraných na zabezpečenie hladkého prechodu poskytovania služieb (po 60 mesiacoch) na verejného obstarávateľa alebo verejným obstarávateľom určeného iného poskytovateľa. Služby na vyžiadanie a Služby odovzdania budú poskytované v celkovom rozsahu max. 500 človekodní počas obdobia 60 mesiacov. Bližšia špecifikácia je uvedená vo Zväzku 3 Opis predmetu zákazky týchto súťažných podkladov.
Interne Kennung: NASES_DLK
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212000 Programmierung von Anwendersoftware
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72212517 Entwicklung von IT-Software, 72222300 Informationstechnologiedienste, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0001