See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Elektrienergia ostmine
Beschreibung: Riigihanke esemeks on Kohtla-Järve linna hallatavatele asutustele elektrienergia müük. Ostjate nimekiri on toodud hankedokumentide lisas 1. Elektrienergia ostmise riigihange hõlmab ka tänavavalgustust, mille eest tasub Kohtla-Järve linn. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 297545-0000
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0000