2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego, monitorów i części komputerowych KU.2301.79.2026
Beschreibung: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na dostawy o wartości zamówienia przekraczającej progi unijne, o jakich stanowi art. 3 ustawy z 11.09.2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2026 r. poz. 793 ze zm.) - dalej PZP 1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego, monitorów i części komputerowych do Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach z podziałem na części tj.: Część 1 - Dostawa sprzętu komputerowego - Monitory Część 2 - Dostawa sprzętu komputerowego – Monitor interaktywny z okablowaniem i montażem ściennym Część 3 - Dostawa sprzętu komputerowego – tablety 10 szt. Część 4 Dostawa sprzętu komputerowego – stacja robocza Część 5 Dostawa sprzętu komputerowego – Monitor interaktywny Część 6 Dostawa sprzętu komputerowego – Monitor interaktywny z okablowaniem i montażem ściennym Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 2 do SWZ -„Opis przedmiotu zamówienia” oraz wzór umowy stanowiący załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: KU.2301.79.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego - Monitory
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego - Monitory
Interne Kennung: Część 1 - Dostawa sprzętu komputerowego - Monitory
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Menge: 30 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego – Monitor interaktywny z okablowaniem i montażem ściennym
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego – Monitor interaktywny z okablowaniem i montażem ściennym
Interne Kennung: Część 2 - Dostawa sprzętu komputerowego – Monitor interaktywny z okablowaniem i montażem ściennym
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego – tablety 10 szt.
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego – tablety 10 szt.
Interne Kennung: Część 3 - Dostawa sprzętu komputerowego – tablety 10 szt.
Menge: 10 Stück
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego – stacja robocza
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego – stacja robocza
Interne Kennung: Część 4 Dostawa sprzętu komputerowego – stacja robocza
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego – Monitor interaktywny
Beschreibung: Dostawa sprzętu komputerowego – Monitor interaktywny
Interne Kennung: Część 5 Dostawa sprzętu komputerowego – Monitor interaktywny 4 szt
Menge: 4 Stück
Los: LOT-0006
Interne Kennung: Część 6 Dostawa sprzętu komputerowego – Monitor interaktywny z okablowaniem i montażem ściennym