2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń do stymulacji pracy serca
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa urządzeń do stymulacji pracy serca, których szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia zawiera zał. nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 768458-2025
Interne Kennung: EZ/215/50/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, wyznaczając termin składania ofert, skorzystał z dyspozycji art. 138 ust 2 pkt. 1) ustawy PZP, gdyż opublikowano wstępne ogłoszenie informacyjne, o którym mowa w art. 89, zawierające wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33182210 Herzschrittmacher
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1