See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop van een veegwagen
Beschreibung: De gemeente Temse wenst over te gaan tot de aankoop van een veegwagen ten behoeve van de groen- en wegendienst voor het reinigen van fiets- en voetpaden, straten en pleinen. Een onderhoudscontract wordt gevraagd.
Interne Kennung: PPP0AF-2603/5239/2024_2603
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144430 Kehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2024_2603 1_1