2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 5 szt. miniciągników komunalnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 5 sztuk fabrycznie nowych miniciągników komunalnych wraz z wyposażeniem do zimowego utrzymania chodników i ścieżek rowerowych oraz koszenia terenów zielonych w przestrzeni miejskiej. 2. Każdy zestaw obejmuje miniciągnik oraz kompatybilne z nim wyposażenie określone w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ- Zał. nr 1 do SWZ). Wszystkie elementy zestawu muszą być kompletne, nieużywane, wolne od wad fizycznych i prawnych, pochodzić z produkcji seryjnej oraz odpowiadać wymaganiom dokumentów zamówienia. 3. Szczegółowy opis wymagań technicznych, funkcjonalnych, dokumentacyjnych, gwarancyjnych i odbiorowych określa Załącznik nr 1 do SWZ – OPZ. 4. Wykonawca udzieli na cały przedmiot zamówienia gwarancji na okres nie krótszy niż 12 miesięcy, liczony od dnia podpisania bez zastrzeżeń protokołu odbioru końcowego. Zaoferowany okres gwarancji podlega ocenie w kryterium określonym w części XXI SWZ. 5. Miniciągnik i wyposażenie wchodzące w skład danego zestawu muszą być wzajemnie kompatybilne i zdolne do bezpiecznej pracy we wszystkich konfiguracjach przewidzianych w OPZ. Wszystkie 5 kompletnych zestawów należy dostarczyć jednocześnie, chyba że Zamawiający wyrazi uprzednio pisemną zgodę na dostawy częściowe. 6. Najpóźniej przy odbiorze Wykonawca przekaże dla każdego miniciągnika świadectwo zgodności (CoC) albo inne dokumenty homologacyjne wymagane do rejestracji i dopuszczenia pojazdu do ruchu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Dla wyposażenia wymiennego Wykonawca przekaże oznakowanie CE, właściwą dla daty wprowadzenia do obrotu deklarację zgodności oraz instrukcje obsługi i bezpieczeństwa w języku polskim – o ile obowiązek ich sporządzenia wynika z przepisów właściwych dla danego produktu. 7. Wykonawca zapewni w okresie gwarancji obsługę serwisową oferowanych miniciągników i wyposażenia, wykonywaną przez serwis uprawniony do realizacji napraw gwarancyjnych danego produktu. Dopuszcza się serwis własny, producenta, autoryzowanego partnera lub podwykonawcę, za którego działania i zaniechania odpowiada Wykonawca. 8. Wykonawca zapewni rozpoczęcie diagnostyki lub czynności serwisowych w miejscu użytkowania sprzętu nie później niż w ciągu 48 godzin w dni robocze od skutecznego zgłoszenia awarii. 9. Wykonawca potwierdza na podstawie oświadczenia gwarancyjno - serwisowego stanowiącego część oferty (wg wzoru stanowiącego załącznik do SWZ) przyjęcie zobowiązań w zakresie gwarancji i serwisu ciągników z wyposażeniem.
Interne Kennung: 2.2.1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16311100 Mäher für Rasenflächen, Parkanlagen oder Sportplätze
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 5 Stück