See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Osie w 2026 roku.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej, zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 ,,Ustawa o lasach") obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, utrzymania obiektów infrastruktury leśnej, nasiennictwa oraz gospodarki szkółkarskiej, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Osie roku 2026. Szczegółowy zakres prac zawarty jest w dokumentach zamówienia (Specyfikacji Warunków Zamówienia).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Nowa Huta
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej, zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 ,,Ustawa o lasach") obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, utrzymania obiektów infrastruktury leśnej, nasiennictwa oraz gospodarki szkółkarskiej, do wykonania na terenie leśnictwa Nowa Huta w roku 2026.
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Orli Dwór
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej, zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 ,,Ustawa o lasach") obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, utrzymania obiektów infrastruktury leśnej, nasiennictwa oraz gospodarki szkółkarskiej, do wykonania na terenie leśnictwa Orli Dwór w roku 2026.
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Osie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej, zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 ,,Ustawa o lasach") obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, utrzymania obiektów infrastruktury leśnej, nasiennictwa oraz gospodarki szkółkarskiej, do wykonania na terenie leśnictwa Osie w roku 2026.
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Stara Huta
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej, zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 ,,Ustawa o lasach") obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, utrzymania obiektów infrastruktury leśnej, nasiennictwa oraz gospodarki szkółkarskiej, do wykonania na terenie leśnictwa Stara Huta w roku 2026.
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Stara Rzeka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej, zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 ,,Ustawa o lasach") obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, utrzymania obiektów infrastruktury leśnej, nasiennictwa oraz gospodarki szkółkarskiej, do wykonania na terenie leśnictwa Stara Rzeka w roku 2026.
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Zajęczy Kąt
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej, zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 ,,Ustawa o lasach") obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, utrzymania obiektów infrastruktury leśnej, nasiennictwa oraz gospodarki szkółkarskiej, do wykonania na terenie leśnictwa Zajęczy Kąt w roku 2026.
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Bąkowo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej, zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 ,,Ustawa o lasach") obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, utrzymania obiektów infrastruktury leśnej, nasiennictwa oraz gospodarki szkółkarskiej, do wykonania na terenie leśnictwa Bąkowo w roku 2026.
Interne Kennung: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Borowy Młyn
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej, zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 ,,Ustawa o lasach") obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, utrzymania obiektów infrastruktury leśnej, nasiennictwa oraz gospodarki szkółkarskiej, do wykonania na terenie leśnictwa Borowy Młyn w roku 2026.
Interne Kennung: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Dobre
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej, zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 ,,Ustawa o lasach") obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, utrzymania obiektów infrastruktury leśnej, nasiennictwa oraz gospodarki szkółkarskiej, do wykonania na terenie leśnictwa Dobre w roku 2026.
Interne Kennung: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Osiny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej, zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 ,,Ustawa o lasach") obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, utrzymania obiektów infrastruktury leśnej, nasiennictwa oraz gospodarki szkółkarskiej, do wykonania na terenie leśnictwa Osiny w roku 2026.
Interne Kennung: Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: Rynków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej, zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 ,,Ustawa o lasach") obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, utrzymania obiektów infrastruktury leśnej, nasiennictwa oraz gospodarki szkółkarskiej, do wykonania na terenie leśnictwa Rynków w roku 2026.
Interne Kennung: Paiet 11
Los: LOT-0012
Titel: Średnik
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej, zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 ,,Ustawa o lasach") obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, utrzymania obiektów infrastruktury leśnej, nasiennictwa oraz gospodarki szkółkarskiej, do wykonania na terenie leśnictwa Średnik w roku 2026.
Interne Kennung: Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: Nowa Rzeka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej, zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 ,,Ustawa o lasach") obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, utrzymania obiektów infrastruktury leśnej, nasiennictwa oraz gospodarki szkółkarskiej, do wykonania na terenie leśnictwa Nowa Rzeka w roku 2026.
Interne Kennung: Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: Płochocin
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej, zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 ,,Ustawa o lasach") obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, utrzymania obiektów infrastruktury leśnej, nasiennictwa oraz gospodarki szkółkarskiej, do wykonania na terenie leśnictwa Płochocin w roku 2026.
Interne Kennung: Pakiet 14
Los: LOT-0015
Titel: Przewodnik
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej, zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 ,,Ustawa o lasach") obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, utrzymania obiektów infrastruktury leśnej, nasiennictwa oraz gospodarki szkółkarskiej, do wykonania na terenie leśnictwa Przewodnik w roku 2026.
Interne Kennung: Pakiet 15
Los: LOT-0016
Titel: Harwester 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej, zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 ,,Ustawa o lasach") obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, utrzymania obiektów infrastruktury leśnej, nasiennictwa oraz gospodarki szkółkarskiej, do wykonania na terenie nadleśnictwa w roku 2026.
Interne Kennung: Pakiet 16
Los: LOT-0017
Titel: Harwester 2
Interne Kennung: Pakiet 17