535305-2026 - Ergebnis
Ungarn – Einzelhandelsdienste – Napilap és magazin bizományos terjesztése
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Napilap és magazin bizományos terjesztése
Beschreibung: Nyertes ajánlattevő feladata a Nemzeti Sport napilap és Nemzeti Sport Magazin bizományos formában történő terjesztése nyertes ajánlattevő saját tulajdonú, vagy általa bérelt kiskereskedelmi pavilonjaiban, üzleteiben, a vele szerződéses kapcsolatban álló nem saját tulajdonú kereskedelmi egységekben, egyéb úton történő árusítással. Teljesítés helye: Magyarország közigazgatási területe. Szerződés időtartama: 2026. december 31. napjáig tartó határozott idő. Nemzeti Sport Napilap: A Nemzeti Sport napilap az alábbi kivételekkel a hét minden napján megjelenő nyomtatott sajtótermék: A Nemzeti Sport nem jelenik meg az alábbi napokon: január 1., március 15., Nagypéntek, Húsvét vasárnap, Húsvét hétfő, május 1., Pünkösd vasárnap, Pünkösd hétfő, augusztus 20., október 23., november 1., december 25., december 26. Terjesztő felé átadott példányszám: a várható eladás függvényében napi 10.000-28.000 példány között. Nemzeti Sport Magazin: A Nemzeti Sport Magazin nem rendszeres, hanem adott eseményhez, tematikához köthető, önálló kiadvány, évente 3-8 megjelenéssel. Terjesztő felé átadott példányszám: a várható eladás függvényében megjelenésenként 2.500-19.000 példány között. Nemzeti Sport napilapra és Nemzeti Sport Magazinra vonatkozó egységes követelmények: Megjelenési háló: Ajánlatkérő a megkötésre kerülő bizományosi szerződés mellékleteként nyertes ajánlattévő rendelkezésére bocsájtja a Napilap és Magazin 2026. évre vonatkozó megjelenési hálóját. Ajánlatkérő minden év november 30-áig nyertes ajánlattevő rendelkezésére bocsátja a Lapok következő évi megjelenési hálóját. Árusítás: Kiskereskedelmi forgalomban az árusítás a Napilapon, illetve Magazinon feltüntetett áfát is tartalmazó fogyasztói áron történhet, attól eltérni nem lehetséges. Ajánlatkérő a címlap felső harmadában köteles feltüntetni a sajtótermék nyilvántartásba vételi határozattal megegyező címét, az egyedi lapszám megjelenési évét, megjelenési számát, címlap tetszőleges helyén az EAN 13+5 szabvány szerinti vonalkódját. Nyertes ajánlattevő köteles a Napilapot, illetve Magazint megjelenésének napján az értékesítésbe bevont árushelyekre lehetőség szerint azok nyitására, de legkésőbb 12 óráig eljuttatni. A részletes műszaki leírást a Közbeszerzési Dokumentumok részét képező Műszaki leírás tartalmazza.
Vorherige Bekanntmachung: 320808-2026
Interne Kennung: EKR000859282026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Ajánlatkérő az érvényes ajánlatokat a Kbt. 76. § (2) bek c) pontja alapján értékeli.A részszempontonként adható pontszám: 0–10. Módszer: Minőségi kritérium: arányosítás. Ár értékelési részszempont (1-9. értékelési részszempont): fordított arányosítás.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55900000 Einzelhandelsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: EKR000859282026/1