See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém – dodávky AV a IT zařízení
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je zavedení DNS, ve kterém budou zadávány veřejné zakázky na dodávky vybraného AV a IT zařízení. Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky spočívající v dodání a případně montáži a instalaci vybraného AV a IT zařízení, a to podle kategorizace CPV kódů uvedené níže.
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30000000 Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30121100 Fotokopierer, 30141000 Rechenmaschinen, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware), 30211300 Computerplattformen, 30211400 Computerkonfigurationen, 30213000 Personalcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30213200 Tablettcomputer, 30213300 Tischcomputer, 30214000 Arbeitsplätze, 30216000 Magnetische oder optische Leser, 30230000 Computerbezogene Geräte, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 30232000 Peripheriegeräte, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 30233100 Computerspeichereinheiten, 30234000 Speichermedien, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 32200000 Sendegeräte für den Funksprech- oder Funktelegrafieverkehr, Rundfunk oder Fernsehen, 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör, 32300000 Rundfunk- und Fernsehgeräte sowie Ton- und Bildaufnahme- und -wiedergabegeräte, 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte, 32321000 Fernsehbildprojektionseinrichtungen, 32321100 Film- und Videoausrüstung, 32321200 Audiovisuelle Geräte, 32321300 Audiovisueller Bedarf, 32322000 Multimediaausrüstung, 32323000 Video-Kontrollschirme, 32324000 Fernsehgeräte, 32330000 Geräte zur Bild- und Tonaufzeichnung und -wiedergabe, 32333200 Camcorder, 32333300 Video-Wiedergabegeräte, 32333400 Videoabspielgeräte, 32340000 Mikrofone und Lautsprecher, 32350000 Teile für Ton- und Videoanlagen, 32400000 Netzwerke, 32420000 Netzausrüstung, 32500000 Fernmeldebedarf, 38650000 Fotografische Geräte, 38652120 Videoprojektoren, 38651000 Fotokameras, 38651500 Filmkameras, 38652000 Filmvorführgeräte, 38653400 Leinwände, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48200000 Softwarepaket für Vernetzung, Internet und Intranet, 48810000 Informationssysteme, 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: FJFI – IT komponenty 2
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky IT komponent – pevných disků pro serverové použití – dle specifikace zadavatele.
Interne Kennung: VZ0243720
Los: LOT-0004
Titel: FSv - Nákup dataprojektorů
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 2 dataprojektorů pro stropní instalaci.
Interne Kennung: VZ0249384
Los: LOT-0001
Titel: ČVUT-CIIRC-DNS: Notebooky DNS 25
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka notebooků.
Interne Kennung: VZ0245530
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Los: LOT-0008
Titel: FEL-DNS-Dodávka 3 ks NB
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka výpočetní techniky (3 ks NB) dle podmínek uvedených v závazném návrhu smlouvy, který je Přílohou č. 1 Výzvy pro podání nabídek.
Interne Kennung: VZ0251173
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Los: LOT-0002
Titel: FD - IT a AV - EduInfra ČVUT - část 4
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka IT a AV techniky pro potřeby realizace projektu EduInfra ČVUT, reg. č. CZ.02.02.01/00/23_023/0009090. Dodávka zahrnuje zejména interaktivní laserové projektory a laserové projektory s ultrakrátkou projekční vzdáleností, držáky na projektory, reproduktory, mini počítače, monitory, prezentační televize, stojany na prezentační televize, elektronickou informační tabuli a výkonné počítače.
Interne Kennung: VZ0248241
Los: LOT-0005
Titel: EduInfra_02_23_023_193 Rozvody datové sítě
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je pořízení moderní síťové kabeláže, která bude mít dostatečnou kapacitu pro přenos potřebného objemu dat mezi prvky páteřní síťové infrastruktury a umožní tak zprovoznit nové systémy pro zvýšení kybernetické bezpečnosti MÚVS.
Interne Kennung: VZ0244224
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Los: LOT-0009
Titel: NÁKUP PC PRO FAKULTU STROJNÍ
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 1 ks PC.
Interne Kennung: VZ0242803
Los: LOT-0006
Titel: FEL-DNS-Dodávka LCD a PC
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka výpočetní techniky LCD a PC dle podmínek uvedených v závazném návrhu smlouvy, který je Přílohou č. 1 Výzvy pro podání nabídek. Předmět veřejné zakázky je podrobně definován zejména Přílohou č. 1 a 2 Návrhu smlouvy (Cenová nabídka předmětu plnění a Technická specifikace).
Interne Kennung: VZ0250493
Haupteinstufung (cpv): 30231310 Flachbildschirme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Los: LOT-0007
Titel: FEL-DNS – Dodávka LCD a PC II.
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka výpočetní techniky 25 ks LCD a 20 ks PC dle podmínek uvedených v závazném návrhu smlouvy, který je Přílohou č. 1 Výzvy pro podání nabídek.
Interne Kennung: VZ0250587