2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykon. usługi odbioru i zagospodarowania odpadów (komunaln.osadów ściekowych higienizowanych i niehigienizowanych) z Oczyszczalni Ścieków Hajdów w Lublinie: Zad. I: Odbiór i zagosp. osad. od 01.01.2027 do 31.03.2027 Zad. II: Odbiór i zagosp. osad. od 01.04.2027 do 30.06.2027 Zad. III: Odbiór i zagosp. osad. od 01.07.2027 do 30.09.2027 Zad. IV: Odbiór i zagosp. osad. od 01.10.2027 do 31.12.2027".
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje usługę polegającą na bieżącym odbiorze z Oczyszczalni Ścieków Hajdów w Lublinie, wywozie i zagospodarowaniu odwodnionych osadów, które pochodzą z: ─ oczyszczalni ścieków Hajdów (osad odwodniony) - kod odpadu 19 08 05 (higienizowane i niehigienizowane ustabilizowane komunalne osady ściekowe); ─ oczyszczalni ścieków Rokitno (osad odwodniony) - kod odpadu 19 08 05 (niehigienizowane ustabilizowane komunalne osady ściekowe). Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 zadania w następujący sposób: Zadanie I: Odbiór i zagospodarowanie higienizowanych i niehigienizowanych ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych w I kwartale 2027 roku – tj. od 01.01.2027 r. do 31.03.2027 r. w łącznej ilości do 9 000 Mg. Zadanie II: Odbiór i zagospodarowanie higienizowanych i niehigienizowanych ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych w II kwartale 2027 roku – tj. od 01.04.2027 r. do 30.06.2027 r. w łącznej ilości do 8 500 Mg. Zadanie III: Odbiór i zagospodarowanie higienizowanych i niehigienizowanych ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych w III kwartale 2027 roku – tj. od 01.07.2027 r. do 30.09.2027 r. w łącznej ilości do 9 000 Mg. Zadanie IV: Odbiór i zagospodarowanie higienizowanych i niehigienizowanych ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych w IV kwartale 2027 roku – tj. od 01.10.2027 r. do 31.12.2027 r. w łącznej ilości do 8 500 Mg.
Interne Kennung: EZ/241/75/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a wykonawcami odbywa się odbywa się w języku polskim za pośrednictwem platformazakupowa.pl która znajduje się pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/mpwik_lublin i formularza „Wyślij wiadomość do zamawiającego” dostępnego na stronie dotyczącej danego postępowania (nie dotyczy to składania ofert, gdyż wiadomości nie są szyfrowane). Zamawiający dopuszcza komunikację za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail: zampub@mpwik.lublin.pl (nie dotyczy to składania ofert). Zamawiający informuje, że instrukcje korzystania z platformazakupowa.pl dotyczące w szczególności logowania, składania wniosków o wyjaśnienie treści Specyfikacji Warunków Zamówienia, składania ofert oraz innych czynności podejmowanych w niniejszym postępowaniu przy użyciu platformazakupowa.pl znajdują się w zakładce „Instrukcje dla Wykonawców” na stronie internetowej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/strona /45-instrukcje. Zamawiający będzie przekazywał wykonawcom informacje za pośrednictwem platformazakupowa.pl. Informacje dotyczące odpowiedzi na pytania, zmiany specyfikacji, zmiany terminu składania i otwarcia ofert Zamawiający będzie zamieszczał na platformie w sekcji “Komunikaty”. Korespondencja, której zgodnie z obowiązującymi przepisami adresatem jest konkretny wykonawca, będzie przekazywana za pośrednictwem platformazakupowa.pl do konkretnego wykonawcy. Formularze „Wyślij wiadomość do zamawiającego” umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości. Ofertę, w tym Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ), sporządza się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej (podpisanej kwalifikowanym podpisem elektronicznym). Wykonawca przygotowuje ofertę wykorzystując do tego wzory dokumentów postępowania (w tym formularza ofertowego) przygotowanych przez Zamawiającego. W celu złożenia oferty należy zarejestrować się na Platformie dostępnej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/mpwik_lublin oraz postępując zgodnie z „Instrukcją dla wykonawców platformazakupowa.pl” (§ 2 ww. Instrukcji) złożyć ofertę w systemie za pośrednictwem „Formularza składania oferty lub wniosku” dostępnego na platformazakupowa.pl w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia. W procesie składania oferty na Platformie, kwalifikowany podpis elektroniczny Wykonawca składa bezpośrednio na dokumentach wchodzących w skład oferty, które następnie przesyła do systemu. Po wypełnieniu Formularza składania oferty lub wniosku i dołączeniu wszystkich wymaganych załączników należy kliknąć przycisk „Przejdź do podsumowania”. Za datę złożenia oferty przyjmuje się datę jej przekazania w systemie (Platformie) w drugim kroku składania oferty poprzez kliknięcie przycisku “Złóż ofertę” i wyświetlenie się komunikatu, że oferta została zaszyfrowana i złożona. Maksymalny rozmiar jednego pliku przesyłanego za pośrednictwem dedykowanych formularzy do: złożenia, zmiany, wycofania oferty wynosi 150 MB natomiast przy komunikacji wielkość pliku to maksymalnie 500 MB.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513600 Schlammbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513700 Schlammtransport, 90513800 Schlammbehandlung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie I: Odbiór i zagospodarowanie osadów od 01.01.2027 r. do 31.03.2027 r.
Beschreibung: Odbiór i zagospodarowanie higienizowanych i niehigienizowanych ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych w I kwartale 2027 roku –tj. od 01.01.2027 r. do 31.03.2027 r. w łącznej ilości do 9 000 Mg.
Interne Kennung: Zadanie I
Menge: 9 000 Tonnen
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie II: Odbiór i zagospodarowanie osadów od 01.04.2027 r. do 30.06.2027 r.
Beschreibung: Odbiór i zagospodarowanie higienizowanych i niehigienizowanych ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych w II kwartale 2027 roku –tj. od 01.04.2027 r. do 30.06.2027 r. w łącznej ilości do 8 500 Mg.
Interne Kennung: Zadanie II
Menge: 8 500 Tonnen
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie III: Odbiór i zagospodarowanie osadów od 01.07.2027 r. do 30.09.2027 r.
Beschreibung: Odbiór i zagospodarowanie higienizowanych i niehigienizowanych ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych w III kwartale 2027 roku –tj. od 01.07.2027 r. do 30.09.2027 r. w łącznej ilości do 9 000 Mg.
Interne Kennung: Zadanie III
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie IV: Odbiór i zagospodarowanie osadów od 01.10.2027 r. do 31.12.2027 r.
Beschreibung: Odbiór i zagospodarowanie higienizowanych i niehigienizowanych ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych w IV kwartale 2027 roku – tj. od 01.10.2027 r. do 31.12.2027 r. w łącznej ilości do 8 500 Mg.
Interne Kennung: Zadanie IV