2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup, dostawa i instalacja tomografu komputerowego oraz rezonansu magnetycznego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i instalacja tomografu komputerowego oraz rezonansu magnetycznego. 2. Szczegółowy opis stanowi załącznik nr 1 do SWZ 3. Miejsce dostawy – przychodnia przy ul. Żeromskiego 13 w Warszawie 4. Wykonawca musi posiadać dla oferowanego TK i MR dokumenty wymagane przez Rozporządzenie MDR 2017/745: a) Certyfikat Zgodności CE wydany przez jednostkę notyfikowaną, b) Deklaracja Zgodności UE wystawiona przez producenta, c) Dowód zgłoszenia / powiadomienia do Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych (URPL) lub potwierdzenie rejestracji w europejskiej bazie EUDAMED.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33115000 Ausrüstung für Tomografie, 33113000 Magnetresonanz-Bildgebungsgeräte, 45000000 Bauarbeiten, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2026 r. poz. 793 z późn. zm.) zwanej dalej ustawą Pzp. 2. Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania procedury określonej w art. 139 ustawy Pzp, może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 3. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim. 4. Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane, a możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu – w postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego. 5. Ze względu na specyfikę zamówienia Zamawiający wymaga od Wykonawców udziału w obowiązkowej wizji lokalnej. 6. Wizja lokalna odbywa się po uprzednim indywidualnym uzgodnieniu terminu z Zamawiającym. Zgłoszenie należy przesłać na adres zp@spzzlo.pl 7. Uczestnictwo w wizji lokalnej w przychodni przy ul. Żeromskiego 13 jest obowiązkowe i stanowi warunek konieczny do złożenia ważnej oferty. 8. Brak potwierdzonego udziału w obowiązkowej wizji lokalnej będzie skutkowało odrzuceniem oferty Wykonawcy na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18 ustawy Pzp. Wykonawca jest obowiązany potwierdzić obecność podpisem na protokole z wizji lokalnej. 9. Wykonawcy uczestniczą w wizji lokalnej na własną odpowiedzialność. Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne wypadki, urazy lub szkody majątkowe oraz koszty powstałe podczas wizji lokalnej. 10. Podczas wizji lokalnej nie będą udzielane przez przedstawicieli Zamawiającego odpowiedzi na pytania dotyczące przedmiotu zamówienia lub SWZ. Pytania takie należy kierować za pośrednictwem strony internetowej prowadzonego postępowania, o której mowa w rozdziale I ust.4 niniejszej SWZ. 11. Protokół z wizji lokalnej (skan, zdjęcie) Wykonawca może załączyć do oferty.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak