53532-2026 - Ergebnis
Tschechien – Dieselkraftstoff (0,2) – Rámcová dohoda na dodávky motorové nafty
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na dodávky motorové nafty
BeschreibungPředmětem zadávacího řízení je uzavření RÁMCOVÉ DOHODY S JEDNÍM DODAVATELEM (ÚČASTNÍKEM), kdy na základě uzavřené Rámcové dohody budou vybranému účastníku zadávány dílčí veřejné zakázky. Zadavatel uzavře rámcovou dohodu s jedním dodavatelem, bez obnovení soutěže. Předmětem plnění dílčích veřejných zakázek budou průběžné dodávky motorové nafty do jedné nadzemní nádrže (objem 22.000 litrů nafty) v předpokládaném množství 210.000 litrů za jeden kalendářní rok, a to dle skutečných potřeb Zadavatele od účinnosti smlouvy po dobu 48 měsíců.
Interne Kennung124062
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134210 Dieselkraftstoff (0,2)
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem zadávacího řízení bylo uzavření RÁMCOVÉ DOHODY S JEDNÍM DODAVATELEM (ÚČASTNÍKEM), kdy na základě uzavřené Rámcové dohody budou vybranému účastníku zadávány dílčí veřejné zakázky. Zadavatel uzavřel rámcovou dohodu s jedním dodavatelem, bez obnovení soutěže. Předmětem plnění dílčích veřejných zakázek budou průběžné dodávky motorové nafty do jedné nadzemní nádrže (objem 22.000 litrů nafty) v předpokládaném množství 210.000 litrů za jeden kalendářní rok, a to dle skutečných potřeb Zadavatele. Toto oznámení se týká zakázek zadaných na základě Rámcové dohody ve IV. čtvrtletí roku 2025.
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s ust. § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu ceny zboží, pokud je tak stanoveno v této Zadávací dokumentaci – viz článek 9. této Zadávací dokumentace. Odhadovaná cena vyhrazené změny závazku je obsažena v předpokládané hodnotě Veřejné zakázky.