535345-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Medizinische Geräte – “Dotarea SCJUC pentru diagnosticul și tratamentul pacientului critic cu AVC”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: “Dotarea SCJUC pentru diagnosticul și tratamentul pacientului critic cu AVC”
Beschreibung: Contract de achizitie“Dotarea SCJUC pentru diagnosticul și tratamentul pacientului critic cu AVC” Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor cf OUG 107/2017 Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 20
Interne Kennung: 5002142_2026_PAAPD1628837
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Angiograf cu accesorii
Beschreibung: Natura si cantitatea produselor se regasesc in caietul de sarcini.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33111710 Angiografie-Ausstattung
Los: LOT-0002
Titel: Echipamente de ecografie
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124120 Ultraschallausrüstung für diagnostische Zwecke
Los: LOT-0003
Titel: Echipamente de tratament si monitorizare biologica AVC
Interne Kennung: 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem
Los: LOT-0004
Titel: Mobilier medical si non medical
Interne Kennung: 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Los: LOT-0005
Titel: Echipamente de recuperare medicala
Interne Kennung: 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33158400 Anlage für mechanische Therapie