See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pełnienie kompleksowego nadzoru inwestorskiego dla zadania pn.: „Bezpieczny transport w Aglomeracji Opolskiej”
Beschreibung: Pełnienie kompleksowego nadzoru inwestorskiego dla zadania pn.: „Bezpieczny transport w Aglomeracji Opolskiej” w zakresie: 1)„Budowa odcinków drogi dla pieszych i drogi dla rowerów wzdłuż ulicy Batalionów Chłopskich” 2)„Budowa odcinka drogi dla pieszych i rowerów wzdłuż ulicy Rataja” 3)„Budowa odcinków drogi dla pieszych, drogi dla rowerów oraz drogi dla pieszych i rowerów wzdłuż ulicy Plebiscytowej” Zakres zamówienia obejmuje wykonanie usługi Inżyniera Kontraktu (nadzoru inwestorskiego), tj.: 1.1. pełnienie nadzoru inwestorskiego nad robotami wszystkich występujących branż (m.in. drogowej, elektroenergetycznej, sanitarnej, gazowej, teletechnicznej, robót dot. zieleni); 1.2. dokonywanie rozliczeń rzeczowo-finansowych zadania – Inżynier Kontraktu ponosi odpowiedzialność z tytułu prawidłowego rozliczenia wykonanych robót na zadaniu; 1.3. dokonywanie sprawozdawczości związanej z realizacją projektu poprzez sporządzanie raportów (miesięcznych, końcowego - dotyczących zakresu rzeczowego i finansowego); 1.4. wykonywanie badań sprawdzających; Zakres sprawowania nadzoru inwestorskiego określają przepisy ustawy prawo budowlane, wzór umowy i dokumentacja projektowa. Z uwagi na wykonanie zamówienia głównego w formie zaprojektuj i wybuduj, Zamawiający przedkłada do wglądu PFU, które dostępne są na stronie internetowej pod adresem: https://www.mzd.opole.pl/wp-content/uploads/zamowienia_publiczne/2025/PFU_wraz_z_zalacznikami-WSZYSTKIE_CZESCI.zip Uwaga: W chwili obecnej Wykonawca robót budowlanych opracowuje dokumentację projektową. Przewidywany termin zakończenia etapu projektowania: 1) „Budowa odcinków drogi dla pieszych i drogi dla rowerów wzdłuż ulicy Batalionów Chłopskich” – do 03.11.2025 r. 2) „Budowa odcinka drogi dla pieszych i rowerów wzdłuż ulicy Rataja” - do 03.11.2025 r. 3) „Budowa odcinków drogi dla pieszych, drogi dla rowerów oraz drogi dla pieszych i rowerów wzdłuż ulicy Plebiscytowej” - do 01.11.2025 r. Szczegółowe wymagania i warunki świadczenia usługi nadzoru inwestorskiego stanowiącego przedmiot niniejszego postepowania – opisuje Część III – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: NP.260.34.2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71540000 Bauverwaltungsleistungen, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Haupteinstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation