535420-2026 - Ergebnis
Litauen – Fahrzeugabschleppdienste – Transporto priemonių nuvežimo, pervežimo, perkėlimo ir jų saugojimo paslaugos Akmenės rajono savivaldybės teritorijoje
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Transporto priemonių nuvežimo, pervežimo, perkėlimo ir jų saugojimo paslaugos Akmenės rajono savivaldybės teritorijoje
Beschreibung: Transporto priemonių nuvežimo, pervežimo, perkėlimo (transporto priemonių iškėlimo, užkėlimo, nukėlimo ir kt.) ir jų saugojimo paslaugos (toliau – paslaugos), siekiant užtikrinti viešąjį interesą ir policijos reikmes Akmenės rajono savivaldybės teritorijoje. Reikalavimai pirkimo objektui, paslaugų teikimo vietos ir apimtys pateikti kvietimo 1 priede „Techninė specifikacija“.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50118110 Fahrzeugabschleppdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63121000 Dienstleistung in Verbindung mit Speicherung und Nachweis
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0