See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het leveren van Instructiecapaciteit t.b.v. militaire beroepsopleidingen Basis+ & Specialisatie (CLSK, NLDA en Defensity College)
Beschreibung: Deze opdracht heeft betrekking op het leveren van instructiecapaciteit t.b.v. militaire beroepsopleidingen Basis+ & Specialisatie (CLSK, NLDA en Defensity College). Nadere omvang is opgenomen in de Aanbestedingsstukken.
Interne Kennung: 22223030
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80530000 Berufsausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80600000 Schulung für Verteidigungsgüter und Sicherheitsausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 CLSK
Beschreibung: Het leveren van instructiecapaciteit t.b.v. militaire beroepsopleidingen Basis+ & specialisatie opleidingen voor CLSK
Menge: 99 328 Stunden
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 NLDA
Beschreibung: Het leveren van instructiecapaciteit t.b.v. militaire beroepsopleidingen Basis+ & specialisatie opleidingen voor NLDA
Menge: 96 000 Stunden
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 Defensity College
Beschreibung: Het leveren van instructiecapaciteit t.b.v. militaire beroepsopleidingen Basis+ & specialisatie opleidingen voor Defensity College
Menge: 10 816 Stunden