2. Verfahren
Verfahren
Titel: DODÁVKA VYBAVENÍ ZÁLOŽNÍ INFRASTRUKTURY PRO MĚSTO VSETÍN 2025
Beschreibung: Materiálním účelem této Veřejné zakázky pak je dodávka hardwarové infrastruktury a softwarových aplikací a jejich implementace a vzájemná integrace za účelem zvýšení bezpečnosti informačního prostředí města Vsetín. Dále pak zajištění podpory a servisních služeb pro implementované technologie po celou dobu udržitelnosti projektu “ Zvýšení kybernetické bezpečnosti města Vsetín“, tj. po dobu 60 měsíců od akceptace plnění dodávek. Klíčovým cílem projektu „Zvýšení kybernetické bezpečnosti města Vsetín“ je zvýšení kybernetické bezpečnosti podle zákona č. 181/2014 Sb. Primární cíle implementace nových technologií, které budou implementovány v rámci veřejné zakázky jsou založeny na identifikovaných potřebách zadavatele, kdy tyto potřeby budou naplněny zavedením vybraných technických opatření dle § 18, 22, 23 a 27 dle vyhlášky 82/2018 Sb. Předmět veřejné zakázky je spolufinancován Evropskou unií prostřednictvím Ministerstva vnitra ČR, které je garantem Národního plánu obnovy. Název projektu je „Zvýšení kybernetické bezpečnosti města Vsetín“, registrační číslo CZ.31.2.0/0.0/0.0/23_093/0008398. Zadávání této veřejné zakázky se řídí též relevantními pokyny a pravidly výše uvedeného dotačního programu Předmět veřejné zakázky je specifikován zadávací dokumentací, zejména technickou specifikací jako jednou z příloh veřejné zakázky. Podrobná specifikace jednotlivých položek této dodávky je uvedena v příloze č. 1 této výzvy s názvem Technická specifikace.
Interne Kennung: MUVS-S 11393/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48822000 Computerserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 32413100 Router für Netzwerke, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 72590000 Computer-Fachdienste, 71356300 Technische Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001