535456-2025 - Ergebnis
Tschechien – Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke – Dodávka vybavení pro Technické služby
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka vybavení pro Technické služby
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka níže specifikovaných komunálních vozidel a nástaveb na posypový materiál.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensNadlimitní veřejná zakázka na dodávky zadávaná v otevřeném řízení podle ustanovení § 56 ZZVZ.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144430 Kehrfahrzeuge, 34144511 Müllfahrzeuge, 34144440 Splittstreufahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
Titel1. část – Dodávka kompaktního samojízdného silničního zametacího stroje
BeschreibungPrvní část veřejné zakázky se týká dodávky kompaktního samojízdného silničního zametacího stroje. Technické podmínky a požadované vybavení jsou specifikovány v Příloze č. 7 ZD – Technické parametry Kompaktního samojízdného zametacího stroje.
Interne Kennung1. část
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144430 Kehrfahrzeuge
LosLOT-0003
Titel3. část – Dodávka 1 ks nástavby na posypový materiál na kontejnerovém rámu s hákem pro velké vozidlo a 2 ks nástavby na posypový materiál na kontejnerovém s hákem pro malé vozidlo
BeschreibungTato část veřejné zakázky se týká dodávky 1 ks nástavby na posypový materiál na kontejnerovém rámu s hákem pro velké vozidlo a 2 ks nástavby na posypový materiál na kontejnerovém s hákem pro malé vozidlo. Technické podmínky a požadované vybavení jsou specifikovány v Příloze č. 9 ZD – Technické parametry nástaveb na posypový materiál.
Interne Kennung3. část
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144440 Splittstreufahrzeuge
LosLOT-0002
Titel2. část – Dodávka nákladního automobilu do 3,5 tuny s jednoramenným hákovým nosičem kontejnerů a nástaveb se svozovou nástavbou odpadu kontejnerovou
BeschreibungDruhá část veřejné zakázky se týká dodávky nákladního automobilu do 3,5 tuny s jednoramenným hákovým nosičem kontejnerů a nástaveb se svozovou nástavbou odpadu kontejnerovou Technické podmínky a požadované vybavení jsou specifikovány v Příloze č. 8 ZD – Technické parametry Nákladního automobilu do 3,5 tuny s jednoramenným hákovým nosičem kontejnerů a nástaveb se svozovou nástavbou odpadu kontejnerovou.
Interne Kennung2. část
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge