See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Általános iskola építése
Beschreibung: A 4225 Debrecen, Józsa 27091/32. helyrajzi számú ingatlanon megvalósításra kerülő Szent György Római Katolikus Általános Iskola építéséhez kapcsolódó kivitelezési munkák elvégzése. A 16 osztályos általános iskola modern vonalakat követő, visszafogott, a városképbe illeszkedő négy szintes épület. A legalsó szint félig a talajba süllyesztve kerül kivitelezésre, betartva az épületmagasságra előírt értéket. Ezen a szinten kerül kialakításra az udvarkapcsolat, ahol az udvar játékok, és a füvesített labdarúgópálya kap helyet. Az épület a látogatók számára teljesen akadálymentesen kerül kialakításra. Az akadálymentesítést egy tűz esetén is használható akadálymentes lift beépítése segíti elő. Az iskola épületével egybeépítve egy tornacsarnok is kialakításra kerül. A földszinten tálalókonyha, karbantartó műhely, étterem és büfé, erőnléti terem és tornacsarnok található a szükséges helyiségekkel. Az I. emeleten egy nagy központi aula, igazgatási, nevelőtestületi irodák, kápolna, könyvtár, a tornateremhez szükséges öltöző blokkok találhatóak. A II. és III. emeleten kerülnek kialakításra a 16 osztály számára szükséges csoportszobák, tantermek, szaktantermek. Az udvaron 3 db parkoló – ebből egy mozgáskorlátozott, elektromos töltőhely és egy gazdasági parkoló kerül kialakításra. Az iskola udvarán a parkosítás mellett játszótéri játékok kerülnek elhelyezésre. Az épülethez szükséges további 50 db parkoló kialakítása közterületen történik. Az épület fűtési energiájának előállítását levegő-víz hőszivattyú rendszer biztosítja. A kivitelezés során építészeti, tartószerkezeti, épületgépészeti, épületvillamossági, közműépítési, kertépítési feladatok megvalósítása szükséges, melynek részletes ismertetését és mennyiségét a közbeszerzési dokumentumok műszaki tervdokumentációja tartalmazza. Főbb mennyiségek: nettó alapterület: 4901,58 m2; épületmagasság: 12,23 m; humuszos termőréteg, termőföld leszedése: 435 m3; munkagödör földkiemelése épületek és műtárgyak helyén: 7917 m3; cölöpalapozás 400 mm külső átmérővel: 2816 m; teherhordó és kitöltő falazat készítése: 1799 m2; diszperziós festés: 11526 m2; akadálymentes tűzoltófelvonó 21 fő, 1600 kg teherbírással, 3 megállós beépítéssel;
Interne Kennung: EKR000452902023
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Általános iskola építése A 4225 Debrecen, Józsa 27091/32. helyrajzi számú ingatlanon megvalósításra kerülő Szent György Római Katolikus Általános Iskola építéséhez kapcsolódó kivitelezési munkák elvégzése. A 16 osztályos általános iskola modern vonalakat követő, visszafogott, a városképbe illeszkedő négy szintes épület. A legalsó szint félig a talajba süllyesztve kerül kivitelezésre, betartva az épületmagasságra előírt értéket. Ezen a szinten kerül kialakításra az udvarkapcsolat, ahol az udvar játékok, és a füvesített labdarúgópálya kap helyet. Az épület a látogatók számára teljesen akadálymentesen kerül kialakításra. Az akadálymentesítést egy tűz esetén is használható akadálymentes lift beépítése segíti elő. Az iskola épületével egybeépítve egy tornacsarnok is kialakításra kerül. A földszinten tálalókonyha, karbantartó műhely, étterem és büfé, erőnléti terem és tornacsarnok található a szükséges helyiségekkel. Az I. emeleten egy nagy központi aula, igazgatási, nevelőtestületi irodák, kápolna, könyvtár, a tornateremhez szükséges öltöző blokkok találhatóak. A II. és III. emeleten kerülnek kialakításra a 16 osztály számára szükséges csoportszobák, tantermek, szaktantermek. Az udvaron 3 db parkoló – ebből egy mozgáskorlátozott, elektromos töltőhely és egy gazdasági parkoló kerül kialakításra. Az iskola udvarán a parkosítás mellett játszótéri játékok kerülnek elhelyezésre. Az épülethez szükséges további 50 db parkoló kialakítása közterületen történik. Az épület fűtési energiájának előállítását levegő-víz hőszivattyú rendszer biztosítja. A kivitelezés során építészeti, tartószerkezeti, épületgépészeti, épületvillamossági, közműépítési, kertépítési feladatok megvalósítása szükséges, melynek részletes ismertetését és mennyiségét a közbeszerzési dokumentumok műszaki tervdokumentációja tartalmazza. Főbb mennyiségek: nettó alapterület: 4901,58 m2; épületmagasság: 12,23 m; humuszos termőréteg, termőföld leszedése: 435 m3; munkagödör földkiemelése épületek és műtárgyak helyén: 7917 m3; cölöpalapozás 400 mm külső átmérővel: 2816 m; teherhordó és kitöltő falazat készítése: 1799 m2; diszperziós festés: 11526 m2; akadálymentes tűzoltófelvonó 21 fő, 1600 kg teherbírással, 3 megállós beépítéssel; Az elvégzendő munkák részletes leírása a közbeszerzési dokumentumokban található.
Interne Kennung: EKR000452902023/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232130 Bau von Regenwasserrohrleitungen, 45233127 Bau von T-Kreuzungen, 45260000 Dachdeckarbeiten und Spezialbauarbeiten, 45262300 Betonarbeiten, 45262500 Maurerarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45330000 Installateurarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45420000 Bautischlerei-Einbauarbeiten, 45421140 Bautischlerei-Einbauarbeiten mit Metall, außer Türen und Fenstern, 45430000 Bodenbelags- und Wandverkleidungsarbeiten, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten