See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lijekovi na listama HZZO-a koji imaju generičke paralele II za zdravstvene ustanove u Republici Hrvatskoj
Beschreibung: Lijekovi na listama HZZO-a koji imaju generičke paralele II za zdravstvene ustanove u Republici Hrvatskoj
Interne Kennung: 1.1.A.1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 55
Beschreibung: Generičke paralele II
Interne Kennung: 1.1.A.1-1
Los: LOT-0002
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 55.1
Interne Kennung: 1.1.A.1-2
Los: LOT-0003
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 55.2
Interne Kennung: 1.1.A.1-3
Los: LOT-0004
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 55.3
Interne Kennung: 1.1.A.1-4
Los: LOT-0005
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 55.4
Interne Kennung: 1.1.A.1-5
Los: LOT-0006
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 55.5
Interne Kennung: 1.1.A.1-6
Los: LOT-0007
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 55.6
Interne Kennung: 1.1.A.1-7
Los: LOT-0008
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 55.7
Interne Kennung: 1.1.A.1-8
Los: LOT-0009
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 55.8
Interne Kennung: 1.1.A.1-9
Los: LOT-0010
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 55.9
Interne Kennung: 1.1.A.1-10
Los: LOT-0011
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 56
Interne Kennung: 1.1.A.1-11
Los: LOT-0012
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 56.1
Interne Kennung: 1.1.A.1-12
Los: LOT-0013
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 56.2
Interne Kennung: 1.1.A.1-13
Los: LOT-0014
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 56.3
Interne Kennung: 1.1.A.1-14
Los: LOT-0015
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 56.4
Interne Kennung: 1.1.A.1-15
Los: LOT-0016
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 56.5
Interne Kennung: 1.1.A.1-16
Los: LOT-0017
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 56.6
Interne Kennung: 1.1.A.1-17
Los: LOT-0018
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 56.7
Interne Kennung: 1.1.A.1-18
Los: LOT-0019
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 56.8
Interne Kennung: 1.1.A.1-19
Los: LOT-0020
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 56.9
Interne Kennung: 1.1.A.1-20
Los: LOT-0021
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 56.10
Interne Kennung: 1.1.A.1-21
Los: LOT-0022
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 56.11
Interne Kennung: 1.1.A.1-22
Los: LOT-0023
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 56.12
Interne Kennung: 1.1.A.1-23
Los: LOT-0024
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 56.13
Interne Kennung: 1.1.A.1-24
Los: LOT-0025
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 56.14
Interne Kennung: 1.1.A.1-25
Los: LOT-0026
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 56.15
Interne Kennung: 1.1.A.1-26
Los: LOT-0027
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 57
Interne Kennung: 1.1.A.1-27
Los: LOT-0028
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 57.1
Interne Kennung: 1.1.A.1-28
Los: LOT-0029
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 57.2
Interne Kennung: 1.1.A.1-29
Los: LOT-0030
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 58
Interne Kennung: 1.1.A.1-30
Los: LOT-0031
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 58.1
Interne Kennung: 1.1.A.1-31
Los: LOT-0032
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 58.2
Interne Kennung: 1.1.A.1-32
Los: LOT-0033
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 59
Interne Kennung: 1.1.A.1-33
Los: LOT-0034
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 59.1
Interne Kennung: 1.1.A.1-34
Los: LOT-0035
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 59.2
Interne Kennung: 1.1.A.1-35
Los: LOT-0036
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 60
Interne Kennung: 1.1.A.1-36
Los: LOT-0037
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 61
Interne Kennung: 1.1.A.1-37
Los: LOT-0038
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 62
Interne Kennung: 1.1.A.1-38
Los: LOT-0039
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 63
Interne Kennung: 1.1.A.1-39
Los: LOT-0040
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 64
Interne Kennung: 1.1.A.1-40
Los: LOT-0041
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 65
Interne Kennung: 1.1.A.1-41
Los: LOT-0042
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 66
Interne Kennung: 1.1.A.1-42
Los: LOT-0043
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 67
Interne Kennung: 1.1.A.1-43
Los: LOT-0044
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 68
Interne Kennung: 1.1.A.1-44
Los: LOT-0045
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 69
Interne Kennung: 1.1.A.1-45
Los: LOT-0046
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 70
Interne Kennung: 1.1.A.1-46
Los: LOT-0047
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 71
Interne Kennung: 1.1.A.1-47
Los: LOT-0048
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 72
Interne Kennung: 1.1.A.1-48
Los: LOT-0049
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 73
Interne Kennung: 1.1.A.1-49
Los: LOT-0050
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 74
Interne Kennung: 1.1.A.1-50
Los: LOT-0051
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 75
Interne Kennung: 1.1.A.1-51
Los: LOT-0052
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 76
Interne Kennung: 1.1.A.1-52
Los: LOT-0053
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 77
Interne Kennung: 1.1.A.1-53
Los: LOT-0054
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 78
Interne Kennung: 1.1.A.1-54
Los: LOT-0055
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 79
Interne Kennung: 1.1.A.1-55
Los: LOT-0056
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 80
Interne Kennung: 1.1.A.1-56
Los: LOT-0057
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 81
Interne Kennung: 1.1.A.1-57
Los: LOT-0058
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 82
Interne Kennung: 1.1.A.1-58
Los: LOT-0059
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 83
Interne Kennung: 1.1.A.1-59
Los: LOT-0060
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 84
Interne Kennung: 1.1.A.1-60
Los: LOT-0061
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 85
Interne Kennung: 1.1.A.1-61
Los: LOT-0062
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 86
Interne Kennung: 1.1.A.1-62
Los: LOT-0063
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 87
Interne Kennung: 1.1.A.1-63
Los: LOT-0064
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 88
Interne Kennung: 1.1.A.1-64
Los: LOT-0065
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 89
Interne Kennung: 1.1.A.1-65
Los: LOT-0066
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 90
Interne Kennung: 1.1.A.1-66
Los: LOT-0067
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 91
Interne Kennung: 1.1.A.1-67
Los: LOT-0068
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 92
Interne Kennung: 1.1.A.1-68
Los: LOT-0069
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 93
Interne Kennung: 1.1.A.1-69
Los: LOT-0070
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 94
Interne Kennung: 1.1.A.1-70
Los: LOT-0071
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 95
Interne Kennung: 1.1.A.1-71
Los: LOT-0072
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 96
Interne Kennung: 1.1.A.1-72
Los: LOT-0073
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 97
Interne Kennung: 1.1.A.1-73
Los: LOT-0074
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 98
Interne Kennung: 1.1.A.1-74
Los: LOT-0075
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 99
Interne Kennung: 1.1.A.1-75
Los: LOT-0076
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 100
Interne Kennung: 1.1.A.1-76
Los: LOT-0077
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 101
Interne Kennung: 1.1.A.1-77
Los: LOT-0078
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 102
Interne Kennung: 1.1.A.1-78
Los: LOT-0079
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 103
Interne Kennung: 1.1.A.1-79
Los: LOT-0080
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 104
Interne Kennung: 1.1.A.1-80
Los: LOT-0081
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 105
Interne Kennung: 1.1.A.1-81
Los: LOT-0082
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 106
Interne Kennung: 1.1.A.1-82
Los: LOT-0083
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 107
Interne Kennung: 1.1.A.1-83
Los: LOT-0084
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 108
Interne Kennung: 1.1.A.1-84
Los: LOT-0085
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 109
Interne Kennung: 1.1.A.1-85