2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż paneli fotowoltaicznych z magazynem energii – dostrzegalnie ppoż. Radnica, Kosobudki wraz z monitoringiem wizyjnym zabezpieczającym instalację fotowoltaiczną przed dewastacją
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest modernizacja dostrzegalni przeciwpożarowych, obejmująca dostawę wraz z montażem 2 instalacji fotowoltaicznych zasilających urządzenia na dostrzegalniach ppoż. wraz z infrastrukturą techniczną na terenie Nadleśnictwa Bytnica. Zakres zamówienia obejmuje m.in.: - wykonanie zasilania fotowoltaicznego wraz z podtrzymaniem akumulatorowym dla wież ppoż. - montaż anten radioliniowych na wieżach ppoż. Pracujących w pasmie 5GHz do połączenia z siedzibą Nadleśnictwa Bytnica - montaż systemu antywłamaniowego wież ppoż. - montaż instalacji uziemiającej i wyrównawczej - montaż na terenie siedziby Nadleśnictwa Bytnica rejestratora obrazu kamer antywłamaniowych. Instalacje na wieżach ppoż. Będą zasilane z instalacji fotowoltaicznej wyposażonej w magazyn energii. Instalacje elektryczne na wieżach ppoż. Będą przystosowane do podłączenia agregatów prądotwórczych.
Interne Kennung: SZ.270.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09330000 Solarenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45312000 Installation von Alarmanlagen und Antennen
5. Los
Los: LOT-0011
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest modernizacja dostrzegalni przeciwpożarowych, obejmująca dostawę wraz z montażem 2 instalacji fotowoltaicznych zasilających urządzenia na dostrzegalniach ppoż. wraz z infrastrukturą techniczną na terenie Nadleśnictwa Bytnica Zakres zamówienia obejmuje m.in.: - wykonanie zasilania fotowoltaicznego wraz z podtrzymaniem akumulatorowym dla wież ppoż. - montaż anten radioliniowych na wieżach ppoż. Pracujących w pasmie 5GHz do połączenia z siedzibą Nadleśnictwa Bytnica - montaż systemu antywłamaniowego wież ppoż. - montaż instalacji uziemiającej i wyrównawczej - montaż na terenie siedziby Nadleśnictwa Bytnica rejestratora obrazu kamer antywłamaniowych. Instalacje na wieżach ppoż. Będą zasilane z instalacji fotowoltaicznej wyposażonej w magazyn energii. Instalacje elektryczne na wieżach ppoż. Będą przystosowane do podłączenia agregatów prądotwórczych. niniejszego zamówienia.
Interne Kennung: Dostawa i montaż paneli fotowoltaicznych z magazynem energii – dostrzegalnie ppoż. Radnica, Kosobudki wraz z monitoringiem wizyjnym zabezpieczającym instalację fotowoltaiczną przed dewastacją