See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wdrożenie systemu SIEM wraz z dostawą urządzeń aktywnych sieci komputerowej urzędu oraz sieci miejskiej z usługą konfiguracji i wsparcia.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest dostawa i wdrożenie systemu SIEM wraz z dostawą urządzeń aktywnych sieci komputerowej urzędu oraz sieci miejskiej z usługą konfiguracji i wsparcia. Postępowanie zostało podzielone na 4 części: Cześć I. Dostawa i wdrożenie systemu SIEM, wraz z dostawą serwerów na ten system. Część II. Upgrade wsparcia klastra firewall'i sieci miejskiej do współpracy z systemem SIEM na okres 5 lat. Część III. Dostawa urządzeń aktywnych sieci miejskiej wspierających system SIEM - dostawa przełączników sieci miejskiej, dostawa routerów brzegowych sieci miejskiej, dostawa routerów rdzeniowych sieci miejskiej, wdrożenie urządzeń aktywnych sieci miejskiej. Cześć IV. Dostawa przełączników sieci LAN Urzędu, dostawa firewall’i sieci LAN Urzędu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do SWZ.
Interne Kennung: F.271.38.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32413100 Router für Netzwerke, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 48821000 Netzwerkserver
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cześć I. Dostawa i wdrożenie systemu SIEM, wraz z dostawą serwerów na ten system
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie systemu SIEM wraz z dostawą urządzeń aktywnych sieci komputerowej urzędu oraz sieci miejskiej z usługą konfiguracji i wsparcia. Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 części: Cześć I. Dostawa i wdrożenie systemu SIEM, wraz z dostawą serwerów na ten system. Część II. Upgrade wsparcia klastra firewall'i sieci miejskiej do współpracy z systemem SIEM na okres 5 lat. Część III. Dostawa urządzeń aktywnych sieci miejskiej wspierających system SIEM - dostawa przełączników sieci miejskiej, dostawa routerów brzegowych sieci miejskiej, dostawa routerów rdzeniowych sieci miejskiej, wdrożenie urządzeń aktywnych sieci miejskiej. Cześć IV. Dostawa przełączników sieci LAN Urzędu, dostawa firewall’i sieci LAN Urzędu. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określa Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: F.271.38.2026/część I
Los: LOT-0002
Titel: Część II. Upgrade wsparcia klastra firewall'i sieci miejskiej do współpracy z systemem SIEM na okres 5 lat.
Interne Kennung: F.271.38.2026/część II
Los: LOT-0003
Titel: Część III. Dostawa urządzeń aktywnych sieci miejskiej wspierających system SIEM - dostawa przełączników sieci miejskiej, dostawa routerów brzegowych sieci miejskiej, dostawa routerów rdzeniowych sieci miejskiej, wdrożenie urządzeń aktywnych sieci miejskiej
Interne Kennung: F.271.38.2026/część III
Los: LOT-0004
Titel: Cześć IV. Dostawa przełączników sieci LAN Urzędu, dostawa firewall’i sieci LAN Urzędu.
Interne Kennung: F.271.38.2026/część IV