535556-2026 - Ergebnis
Schweden – Untersuchung von Verschmutzungen – Ramavtal för genomförande av översiktliga undersökningar av förorenade områden
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ramavtal för genomförande av översiktliga undersökningar av förorenade områden
Beschreibung: Länsstyrelsen i Jämtlands län inbjuder till anbudsgivning som syftar till att teckna ett ramavtal för övergripande miljötekniska undersökningar motsvarande verifierande provtagning och MIFO fas 2 enligt Naturvårdsverket. Upphandlingsdokumenten innehåller samtliga förutsättningar och krav som gäller för anbudsgivningen.
Interne Kennung: 577-7174-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90715000 Untersuchung von Verschmutzungen
5. Los
Los: LOT-0000