2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém – Nákup technologií síťové a bezpečnostní infrastruktury
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je pořízení technologií síťové a bezpečnostní infrastruktury včetně souvisejících technologických řešení výrobce Cisco Systems, Inc., 170 West Tasman Dr. San Jose, CA 95134 USA (dále jen „Výrobce“). Jedná se o zajištění pořízení případně doplnění stávajících technologií Zadavatele od Výrobce. Zadavatel požaduje v rámci jednotlivých výzev k podání nabídek v rámci dílčích veřejných zakázek realizovaných prostřednictvím DNS (dílčích veřejných zakázek) dodání do místa plnění (včetně dopravy) technologií Výrobce, tj. HW a SW komponenty vč. jejich příslušenství, SW licencí nebo produktových subskripcí, informací nezbytných k jejich užívání, případně HW maintenance a/nebo SW maintenance a/nebo subskripce. HW maintenance a/nebo SW maintenance a/nebo subskripce musí být poskytována v rámci servisního programu Výrobce.
Interne Kennung: VZ2024045
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237280 Stromversorgungszubehör, 72268000 Bereitstellung von Software, 71336000 Unterstützende technische Tätigkeiten
5. Los
Los: LOT-0001