See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Zagnańsk w roku 2026”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania obiektów turystycznych, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Zagnańsk w roku 2026.
Interne Kennung: SA.270.1.2.2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I - Leśnictwo Adamów
Beschreibung: Pakiet I - leśnictwo Adamów; Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet III - Leśnictwo Bartków
Beschreibung: Pakiet III - leśnictwo Bartków; Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet IV - Leśnictwo Długojów
Beschreibung: Pakiet IV - leśnictwo Bartków; Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania obiektów turystycznych wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet V - Leśnictwa Ćmińsk, Serbinów
Beschreibung: Pakiet V - Leśnictwa Ćmińsk, Serbinów; Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania obiektów turystycznych wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet VI - Leśnictwa Brzezinki, Gózd
Beschreibung: Pakiet VI - Leśnictwa Brzezinki, Gózd; Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania obiektów turystycznych wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet VII - Leśnictwo Barcza
Beschreibung: Pakiet VII - Leśnictwo Barcza; Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania obiektów turystycznych wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet VIII - Leśnictwo Węgle
Beschreibung: Pakiet VIII - Leśnictwo Węgle; Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz utrzymania obiektów turystycznych wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ