535656-2025 - Ergebnis
Tschechien – Arzneimittel – Dynamický nákupní systém na dodávky léčivých přípravků pro ZZS JmK
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém na dodávky léčivých přípravků pro ZZS JmK
BeschreibungPředmětem DNS, tj. jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v tomto DNS budou dodávky léčiv pro zajištění přednemocniční neodkladné péče, kterou zadavatel poskytuje. Předměty veřejných zakázek zadávaných v DNS budou podrobně vymezeny v jednotlivých výzvách k podání nabídek dle § 141 zákona, které budou obsahovat rovněž další podmínky pro realizaci veřejných zakázek.
Interne Kennung05_25
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
Titel1. léčiva
Interne Kennung1. léčiva
LosLOT-0002
Titel2. infuzní roztoky
Interne Kennung2. Infuzní roztoky