2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pořízení nového nástroje SIEM
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka nového softwarového řešení, které organizace bude využívat k monitorování a analýze bezpečnostních událostí. Licence SIEM řešení bude splňovat požadavek pro 2500 EPS a bude dodána s tří letou podporou.
Interne Kennung: SpisCe 834/2025/OFPŘ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dodávka nové licence pro nástroj SIEM pro 2500 EPS s 3-letou podporou
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Nákup licencí pro SIEM řešení
Interne Kennung: Siem, část 1
Los: LOT-0002
Titel: Instalace a konfigurace nástroje SIEM
Beschreibung: Instalace a konfigurace dodaného produktu prostředí zadavatele
Interne Kennung: Siem, část 2
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72265000 Software-Konfiguration