See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: »Izbira izvajalcev za izvedbo gradenj v projektu "VODOVODNI SISTEM JEZERO"«
Beschreibung: Javno naročilo po omejenem postopku po 41. členu ZJN-3 z vzpostavitvijo dinamičnega nabavnega sistema po 49. členu ZJN-3 »Izbira izvajalcev za izvedbo gradenj v projektu "VODOVODNI SISTEM JEZERO"«
Interne Kennung: JN-77590
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Izvedba gradnje z investicijsko ocenjeno vrednostjo do 500.000 EUR brez DDV
Beschreibung: Izvedba gradnje z investicijsko ocenjeno vrednostjo do 500.000 EUR brez DDV
Interne Kennung: 523438
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Los: LOT-0002
Titel: Kategorija 2: Izvedba gradnje z investicijsko ocenjeno vrednostjo nad 950.000 EUR brez DDV
Beschreibung: Kategorija 2: Izvedba gradnje z investicijsko ocenjeno vrednostjo nad 950.000 EUR brez DDV
Interne Kennung: 523443
Los: LOT-0003
Titel: Kategorija 3: Izvedba gradnje Vodovod Karteljevo
Beschreibung: Kategorija 3: Izvedba gradnje Vodovod Karteljevo
Interne Kennung: 523444