See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Fejlesztő, digit. eszközök, szoftverek beszerzése
Beschreibung: Fejlesztő, digitális eszközök, illetve szoftverek beszerzése 23 részben. 1. rész: egyensúlyfejlesztő eszközök 2. rész: érzékszervi stimulációs eszközök 3. rész: fejlesztő és érzékszervi stimulációs eszközök 4. rész: vízágyak 5. rész: beszélő konyhai mérleg 6. rész: fejlesztő csomagok 7. rész: betegágyak 8. rész: kerékpár 9. rész: korlát járástanuláshoz 10. rész: Járkeretek és kerekesszékek 11. rész: négykerekű Moped 12. rész: uszodai emelő 13. rész: Braille táblák és taktilis vezetősávok 14. rész: oktatási kellékek 1 15. rész: oktatási kellékek 2 16. rész: oktatási kellékek 3 17. rész: oktatási kellékek 4 18. rész: Perifériák IKT akadálymentesítéshez, interaktív kivetítő, kommunikátorok és szoftverek 19. rész: Videónagyítók, Braille kijelzők és dombornyomtatók 20. rész: Programozható padló és humanoid robotok 21. rész: Teljesítménydiagnosztikai eszközök és szoftverek 22. rész: Neurofeedback készülékek, kiegészítők és játékszoftver 23. rész: Fejlesztő szoftvercsomag
Interne Kennung: EKR000656522026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33158210 Stimulatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: egyensúlyfejlesztő eszközök
Beschreibung: 1. rész: Egyensúlyfejlesztő eszközök beszerzése Többfunkciós mászókészlet: 2 db Mozgásfejlesztő moduláris készlet: 2 db Óriás mozgásfejlesztő készlet: 2 db Szórakoztató mászócentrum: 1 db Mozgásfejlesztő eszközcsomag: 1 db Profi óriás mozgásfejlesztő egyensúlyozó készlet: 4 db Egyensúlyozó fejlesztőkészlet: 4 db A részletes műszaki leírást az egyes termékek kapcsán a műszaki leírás tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000656522026/1
Haupteinstufung (cpv): 37426000 Balanciergeräte
Los: LOT-0002
Titel: érzékszervi stimulációs eszközök
Beschreibung: 2. rész: Érzékszervi stimulációs eszközök Szenzoros sátor - teljes szett: 1 db Snoezelen szoba: 1 db Világító fénypanel szett: 1 db Színváltó, világító asztal: 4 db Interaktív padlólap: 4 db Szenzoros pop sátor - a dzsungelben: 1 db Snoezelen® Buborékcsöves érzékelő -sarok készlet: 1 db Snoezelen szoba: 1 db Színváltó, világító asztal: 2 db Snoezelen® Buborékcsöves érzékelő -sarok készlet - 1 db Testroller: 1 db Csillaghatású világító szőnyeg: 2 db Audio viuzális stimulációs készülék: 2 db Csillaghatású világító szőnyeg: 2 db Optikai szálas fényfüggöny: 1 db Szenzoros sátor - alap: 1 db Optikai szálas fényfüggöny: 1 db Szenzoros sátor: 3 db Optikai szálas fényfüggöny: 4 db A részletes műszaki leírást az egyes termékek kapcsán a műszaki leírás tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000656522026/2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf, 31521000 Leuchten, 39162000 Lehrmaterial
Los: LOT-0003
Titel: fejlesztő és érzékszervi stimulációs eszközök
Beschreibung: 3. rész: fejlesztő és érzékszervi stimulációs eszközök Érzékelő padló szett: 1db Szenzoros ortopédiai szőnyeg - Gyémánt szett: 1db Bordásfalra akasztható görgős csúszda, szivacs görgőkkel: 1db Szenzoros ortopédiai szőnyeg - Gyémánt szett: 1db Ortopédiai szenzoros szőnyegkészlet: 5db Folyó egyensúlyozó szett: 4db Szenzoros terápiás henger közepes: 1db Szenzoros terápiás henger nagy: 1db Szenzoros mászófal: 2 db Bordásfalra akasztható görgős csúszda, szivacs görgőkkel: 2db Szenzoros hempergő matrac: 4db Buborékoszlop SNOEZELEN® terápiához: 1db Buborékoszlop MIDI, hordozható, SNOEZELEN® terápiához: 4db A részletes műszaki leírást az egyes termékek kapcsán a műszaki leírás tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000656522026/3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39531400 Textile Fußbodenbeläge
Los: LOT-0004
Titel: vízágyak
Beschreibung: 4. rész: Vízágyak beszerzése Vízágy matrac : 1 db Vízágy matrac: 1 db A részletes műszaki leírást az egyes termékek kapcsán a műszaki leírás tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000656522026/4
Haupteinstufung (cpv): 39143112 Matratzen
Los: LOT-0005
Titel: beszélő konyhai mérleg
Beschreibung: 5. rész: beszélő konyhai mérleg Beszélő konyhai mérleg: 4db A részletes műszaki leírást az egyes termékek kapcsán a műszaki leírás tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000656522026/5
Haupteinstufung (cpv): 39221180 Küchenutensilien
Los: LOT-0006
Titel: fejlesztő csomagok
Beschreibung: 6. rész: fejlesztő csomagok beszerzése Beszédfejlesztő/Logopédiai társasjáték: 1 db Grafomotoros fejlesztőcsomag: 1 db "Koncentrációs kalandok" - Figyelemfejlesztés: 1 db "Elmék erődje" - Gondolkodási képesség fejlesztését célzó eszközcsomag: 1db A részletes műszaki leírást az egyes termékek kapcsán a műszaki leírás tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000656522026/6
Haupteinstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37524100 Lernspiele
Los: LOT-0007
Titel: betegágyak
Beschreibung: 7. rész: betegágyak beszerzése Elektromos ágy: 3db Gördíthető mechanikus pozicionáló ágy: 1db Elektromosan állítható betegágy 2db A részletes műszaki leírást az egyes termékek kapcsán a műszaki leírás tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000656522026/7
Haupteinstufung (cpv): 33192100 Medizinische Betten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192150 Therapie-Betten
Los: LOT-0008
Titel: kerékpár
Beschreibung: 8. rész: kerékpár beszerzése Speciális háromkerekű kerékpár: 1db A részletes műszaki leírást az egyes termékek kapcsán a műszaki leírás tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000656522026/8
Haupteinstufung (cpv): 34430000 Fahrräder
Los: LOT-0009
Titel: korlát járástanuláshoz
Beschreibung: 9. rész: korlát járástanuláshoz Korlát járástanuláshoz rehabilitációs eszköz: 1db A részletes műszaki leírást az egyes termékek kapcsán a műszaki leírás tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000656522026/9
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0010
Titel: Járkeretek és kerekesszékek
Beschreibung: 10. rész: Járkeretek és kerekesszékek beszerzése Elektromos kerekesszék: 4db Gyermek fejlesztő járókeret: 3db Járókeret csomag: 2db A részletes műszaki leírást az egyes termékek kapcsán a műszaki leírás tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000656522026/10
Haupteinstufung (cpv): 33196200 Hilfsmittel für Behinderte
Los: LOT-0011
Titel: négykerekű Moped
Beschreibung: 11. rész: négykerekű Moped beszerzése Elektromos négykerekű Moped: 4db A részletes műszaki leírást az egyes termékek kapcsán a műszaki leírás tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000656522026/11
Los: LOT-0012
Titel: uszodai emelő
Beschreibung: 12. rész: uszodai emelő beszerzése Uszodai emelő: 1db A részletes műszaki leírást az egyes termékek kapcsán a műszaki leírás tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000656522026/12
Los: LOT-0013
Titel: Braille táblák és taktilis vezetősávok
Beschreibung: 13. rész: Braille táblák és taktilis vezetősávok Braille tábla (ajtó melletti): 165db Braille táblák gyártmánytervének elkészítése: 165db Taktilis vezetősáv: 6400db 4 sávos telepítő sablon poliuritán vezetősávhoz: 1db Polyuretán ragasztó: 320db A részletes műszaki leírást az egyes termékek kapcsán a műszaki leírás tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000656522026/13
Haupteinstufung (cpv): 44423400 Schilder und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24910000 Klebstoffe
Los: LOT-0014
Titel: oktatási kellékek 1
Beschreibung: 14. rész: oktatási kellékek 1 Dyscalculine számolási képességeket szűrőcsomagok óvodás és kisiskolás korosztályra: 1db Dyscalculine számolási képességeket szűrőcsomagok alsó és felsőtagozatos, középiskolás korosztályra: 1db Dyscalculine terápiás csomag óvodás, kisiskolás és felsőtagozatos korosztályra: 1db Dyscalculine terápiás csomag óvodás, kisiskolás és felsőtagozatos korosztályra: 2db A részletes műszaki leírást az egyes termékek kapcsán a műszaki leírás tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000656522026/14
Los: LOT-0015
Titel: oktatási kellékek 2
Beschreibung: 15. rész: oktatási kellékek 2 Mindennapi aktivitást bemutató fotókártyás rendszer szett (szett 1.,2.,3. egyben)": 1db Mindennapi aktivitást bemutató fotókártyás rendszer szett (szett 1.,2.,3. egyben): 2db A részletes műszaki leírást az egyes termékek kapcsán a műszaki leírás tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000656522026/15
Los: LOT-0016
Titel: oktatási kellékek 3
Beschreibung: 16. rész: oktatási kellékek 3 Családstruktúra teszt: 3db A részletes műszaki leírást az egyes termékek kapcsán a műszaki leírás tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000656522026/16
Haupteinstufung (cpv): 33124130 Diagnostische Ausstattung
Los: LOT-0017
Titel: oktatási kellékek 4
Beschreibung: 17. rész: oktatási kellékek 4 Asszociációs szett - teljes: 1db A részletes műszaki leírást az egyes termékek kapcsán a műszaki leírás tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000656522026/17
Haupteinstufung (cpv): 39162200 Lehrmittel und -geräte
Los: LOT-0018
Titel: Perifériák IKT akadálymentesítéshez
Beschreibung: 18. rész: Perifériák IKT akadálymentesítéshez, interaktív kivetítő, kommunikátorok és szoftverek Billentyűzet gyengénlátók számára 1: 2db Fém billentyűzár "Billentyűzet gyengénlátók számára 1" eszközhöz: 2db Billentyűzet gyengénlátók számára 2: 1db Fém billentyűzár "Billentyűzet gyengénlátók számára 2" eszközhöz: 1db Egygombos kommunikátor: 4db Szimbólum alapú oktatási szoftver: 25db Okoskesztyű hallás- vagy beszédfogyatékkal élők számára: 2db Elektronikus kommunikációs eszköz: 3db Interaktív terápiás és tanulási rendszer: 2db Kétüzenetes kommunikátor és kapcsoló: 2db Szimbólum alapú kommunikációs eszköz: 12db Szimbólum alapú kommunikációs eszköz: 2db Szimbólum alapú kommunikációs eszköz: 2db Szimbólum alapú kommunikációs eszköz: 2db Szimbólum alapú kommunikációs szoftver: 2db Kétüzenetes, alap kommunikátor: 2db Alap kommunikátor: 2db Számítógépes egéralternatíva mozgásukban korlátozott személyek számára: 1db Számítógépes egéralternatíva mozgásukban korlátozott személyek számára: 4db Számítógépes egéralternatíva mozgásukban korlátozott személyek számára: 1db Számítógépes egéralternatíva mozgásukban korlátozott személyek számára: 1db Számítógépes egéralternatíva mozgásukban korlátozott személyek számára: 2db Alternatív kommunikációs eszköz: 1db Hordozható, multimédiás kivetítő: 3db Számítógépes egéralternatíva mozgásukban korlátozott személyek számára: 1db Nagyméretű számítógép-billentyűzet gyengénlátóknak: 3db Progresszív kommunikátor: 2db Két üzenetes alap kommunikátor: 1db Számítógépes szemvezérlő eszköz: 2db A műszaki leírás alapján: Valamennyi termék esetében, ahol kapcsoló szoftvert tartalmaz a műszaki tartalom az alábbi kiegészítő előírásokat kell figyelembe venni: - Minimum 1 éves verzióváltási időszakot kérünk biztosítani a szoftverekhez. - Ezen időszak alatt a szoftverek használatához kérjük technikai helpdesk szolgáltatás biztosítását, mely telefonos és/vagy e-mail-es segítségnyújtás formájában valósulhat meg. - Minden szoftver esetében örökös használati jogosultságot kívánunk megvásárolni. A részletes műszaki előírásokat a műszaki leírás tartalmazza
Interne Kennung: EKR000656522026/18
Haupteinstufung (cpv): 32332300 Tonaufzeichnungsgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48190000 Unterrichtssoftwarepaket, 30237295 Tastaturabdeckungen, 30237440 Trackballs, 32321200 Audiovisuelle Geräte
Los: LOT-0019
Titel: Videónagyítók, Braille kijelzők és dombornyomtatók
Beschreibung: 19. rész: Videónagyítók, Braille kijelzők és dombornyomtatók Digitális nagyító és felolvasó készülék: 3db Hordozható Braille kijelző: 3db Braille kijelző: 1db Dombornyomtató: 1db Braille dombornyomtató: 1db Asztali videónagyító: 3db Digitális nagyító: 5db Hordozható videónagyító szövegbeolvasó funkcióval: 3db Hordozható videónagyító HD felbontással: 3db Asztali videónagyító: 4db Asztali videónagyító: 3db Hordozható videónagyító: 3db Hordozható videónagyító: 2db Számítógépes egér videónagyító: 2db A részletes műszaki előírásokat a műszaki leírás tartalmazza. II.2.3. pont kiegészítése: A teljesítési helyszínek címét a műszaki leírás tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000656522026/19
Haupteinstufung (cpv): 38652200 Vergrößerungsapparate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42962000 Druck- und Grafikausrüstung, 38624000 Optische Hilfen, 30237470 Blindenschrifttastaturen
Los: LOT-0020
Titel: Programozható padló és humanoid robotok
Beschreibung: 20. rész: Programozható padló és humanoid robotok Programozható padlórobot kezdőszett három pályával: 4db Programozható padlórobot kezdőszett egy pályával: 20db Programozható, szenzoros padlórobot: 2db Szenzoros, programozható robot: 2db A részletes műszaki előírásokat a műszaki leírás tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000656522026/20
Haupteinstufung (cpv): 37524100 Lernspiele
Los: LOT-0021
Titel: Teljesítménydiagnosztikai eszközök és szoftverek
Beschreibung: 21. rész: Teljesítménydiagnosztikai eszközök és szoftverek Szoftver teljesítménydiagnosztikához: 1db Teljesítménydiagnosztikai eszközcsomag: 1db A műszaki leírás alapján: Valamennyi termék esetében, ahol kapcsoló szoftvert tartalmaz a műszaki tartalom az alábbi kiegészítő előírásokat kell figyelembe venni: - Minimum 1 éves verzióváltási időszakot kérünk biztosítani a szoftverekhez. - Ezen időszak alatt a szoftverek használatához kérjük technikai helpdesk szolgáltatás biztosítását, mely telefonos és/vagy e-mail-es segítségnyújtás formájában valósulhat meg. - Minden szoftver esetében örökös használati jogosultságot kívánunk megvásárolni. A részletes műszaki előírásokat a műszaki leírás tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000656522026/21
Haupteinstufung (cpv): 48190000 Unterrichtssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124110 Diagnostiksysteme
Los: LOT-0022
Titel: Neurofeedback készülékek, kieg. és játékszoftver
Beschreibung: 22. rész: Neurofeedback készülékek, kiegészítők és játékszoftver Kiegészítő érzékelő szenzor a neurofeedback készülékekhez: 1db Kétcsatornás neurofeedback készülék: 3db Neurofeedback szenzor homloklebenytréninghez: 1db Neurofeedback szenzorok - alapcsomag: 2db Neurofeedback virtuális 3D interaktív játékcsomag: 6db A műszaki leírás alapján: Valamennyi termék esetében, ahol kapcsoló szoftvert tartalmaz a műszaki tartalom az alábbi kiegészítő előírásokat kell figyelembe venni: - Minimum 1 éves verzióváltási időszakot kérünk biztosítani a szoftverekhez. - Ezen időszak alatt a szoftverek használatához kérjük technikai helpdesk szolgáltatás biztosítását, mely telefonos és/vagy e-mail-es segítségnyújtás formájában valósulhat meg. - Minden szoftver esetében örökös használati jogosultságot kívánunk megvásárolni. A részletes műszaki előírásokat a műszaki leírás tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000656522026/22
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48190000 Unterrichtssoftwarepaket
Los: LOT-0023
Titel: Fejlesztő szoftvercsomag
Beschreibung: 23. rész: Fejlesztő szoftvercsomag beszerzése Olvasásfejlesztő szoftvercsomag 10 számítógépre: 1db Olvasásfejlesztő szoftvercsomag 5 számítógépre : 1db A műszaki leírás alapján: Valamennyi szoftver esetében az alábbi kiegészítő előírásokat kell figyelembe venni: - Minimum 1 éves verzióváltási időszakot kérünk biztosítani a szoftverekhez. - Ezen időszak alatt a szoftverek használatához kérjük technikai helpdesk szolgáltatás biztosítását, mely telefonos és/vagy e-mail-es segítségnyújtás formájában valósulhat meg. - Minden szoftver esetében örökös használati jogosultságot kívánunk megvásárolni. A részletes műszaki előírásokat a műszaki leírás tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000656522026/23