See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Selectie van DBM-aannemers
Beschreibung: Het ontwerp van 29 scholenbouwprojecten, waarbij elk scholenbouwproject een afzonderlijk perceel uitmaakt. Het voorwerp van deze opdracht zal in het Bestek nader worden gepreciseerd.
Interne Kennung: SvV_P1_SelectieleidraadAannemer_2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SvV_P1_SelectieleidraadAannemer_2025 - 1
Interne Kennung: 1