535745-2026 - Wettbewerb
Polen – Computerbezogene Geräte – Dostawa urządzeń infrastruktury serwerowej, oprogramowania oraz szafy serwerowej RACK dla Instytutu Łączności – Państwowego Instytutu Badawczego, ul. Szachowa 1, 04-894 Warszawa
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa urządzeń infrastruktury serwerowej, oprogramowania oraz szafy serwerowej RACK dla Instytutu Łączności – Państwowego Instytutu Badawczego, ul. Szachowa 1, 04-894 Warszawa
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń infrastruktury serwerowej, oprogramowania oraz szafy serwerowej RACK dla Instytutu Łączności – Państwowego Instytutu Badawczego, ul. Szachowa 1, 04-894 Warszawa. Postepowanie podzielone jest na 3 części. Część 1: dostawa sprzętu; Część 2: dostawa oprogramowania; Część 3: dostawa szafy serwerowej RACK z systemem chłodzenia, gaszenia pożaru i kontroli dostępu;
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa sprzętu
BeschreibungDostawa sprzętu - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ oraz załącznik nr 2 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji.
LosLOT-0002
TitelDostawa oprogramowania
BeschreibungDostawa oprogramowania - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ oraz załącznik nr 2 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
LosLOT-0003
TitelDostawa szafy serwerowej RACK z systemem chłodzenia, gaszenia pożaru i kontroli dostępu;
BeschreibungDostawa szafy serwerowej RACK z systemem chłodzenia, gaszenia pożaru i kontroli dostępu; - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ oraz załącznik nr 2 do SWZ.