See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Keleivių vežimo vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutais paslaugos Rokiškio rajono savivaldybėje (TP)
Beschreibung: Pirkimo objektas į dalis neskaidomas ir turi būti teikiamas visai nurodytai Paslaugų apimčiai. Pirkimo apimtys, reikalavimai ir techninė specifikacija apibrėžti specialiųjų pirkimo sąlygų 2 priede.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0