See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup oprogramowania dietetyczno-magazynowego (2 licencje) na okres 12 miesięcy na potrzeby SPWSZ w Szczecinie
Beschreibung: 1.Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje zakup oprogramowania dietetyczno-magazynowego (2 licencje) na okres 12 miesięcy na potrzeby SPWSZ w Szczecinie, opisany w załączniku nr 1 do Zaproszenia. 2. Zamawiający nie formułuje wymagań w zakresie zatrudniania na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności wchodzące w skład przedmiotu zamówienia. 3. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do Zaproszenia.
Interne Kennung: EP/220/49/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48420000 Softwarepaket für das Facility-Management und Softwarepaketreihe
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje zakup oprogramowania dietetyczno- magazynowego (2 licencje) na okres 12 miesięcy na potrzeby SPWSZ w Szczecinie, opisany w załączniku nr 1 do Zaproszenia. 2. Zamawiający nie formułuje wymagań w zakresie zatrudniania na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności wchodzące w skład przedmiotu zamówienia. 3. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do Zaproszenia.
Interne Kennung: EP/220/49/2025 - zadanie nr 1