2. Verfahren
Verfahren
Titel: 2 db gázkromatográf beszerzése
Beschreibung: A NAV a Vámellenőrzési Berendezések Pénzügyi Támogató Eszköze uniós támogatási program második finanszírozási ciklusa (CCEI 2.) keretében sikeres pályázatot nyújtott be Nemzeti Adó- és Vámhivatal Szakértői Intézet vámellenőrzési kapacitásának fejlesztése 2. (101182778 — CCEI-2023-HU-LAB) címmel. A beszerzés célja a NAV korszerű vámvegyészeti műszerparkjának kialakítása, melynek érdekében 2 db gázkromatográf beszerzése vált szükségessé. A projekt keretében kerül sor az Intézet és mobillaboratóriumi gépjárművek berendezéseinek és műszereinek beszerzésére. A jelen közbeszerzés tárgya 2 db gázkromatográf beszerzése hidrogén generátorral amely alkalmas különféle termékek (ásványolaj, alkoholos italok, denaturált alkoholok, oldószerek, zsírok és olajok, továbbá szerves vegyületek) komponenseinek mérése. A dologszolgáltatás tartalmazza az annak sikeres átadás-átvételétől számítva a gyártó által vállalt, de legalább 12 hónap jótállást a készülékekre, továbbá szintén a dologszolgáltatás sikeres átadás-átvételétől számított 12 hónapon belüli karbantartást is (legalább 1 alkalommal). Az alkalmasság körében bemutatott szakembernek a szerződés teljesítésében a következő feladatokat kell ellátni: - legalább betanítás, valamint - a jótállás körébe tartozó javítási feladatokat, valamint a karbantartás(okat), figyelemmel egyúttal a Kbt. 138. § (2) bekezdésére. Részletek a Műszaki leírásban és a Szerződéstervezetben
Interne Kennung: EKR001532872026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Értékelési szempont a Kbt. 76. § (1-2) bek. c) pontja szerinti legjobb ár-érték arány. Kiosztható pontok száma valamennyi rész-szempont esetében: 0-100 Ár kritérium értékelés módszere: fordított arányosítás Minőségi kritériumok értékelési módszere: pontkiosztás Az értékelés részletes leírását a Közbeszerzési Dokumentum tartalmazza.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38432210 Gaschromatografen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: A beszerzés tárgya 2 db gázkromatográf hidrogén generátorral, a dologszolgáltatás sikeres átadás-átvételétől számítva 12 hónapon belüli karbantartással, és a készülékre a gyártó által vállalt, de legalább 12 hónap jótállással. Az alkalmasság körében bemutatott szakembernek a szerződés teljesítésében a következő feladatokat kell ellátni: - legalább betanítás, valamint - a jótállás körébe tartozó javítási feladatokat, valamint a karbantartás(okat), figyelemmel egyúttal a Kbt. 138. § (2) bekezdésére. Részletek a közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírásban és szerződéstervezetben.
Interne Kennung: EKR001532872026/1
Menge: 2 Stück