See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Druk i dostawa 51 pozycji w 10 częściach, z dopuszczeniem ofert częściowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest druk i dostawa do magazynu książek Zamawiającego, mieszczącego się w Oświęcimiu przy ul. Więźniów Oświęcimia 55 wskazanych przez Zamawiającego pozycji. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany na bardzo wysokim poziomie jakościowym i technicznym, przez co Zamawiający rozumie spełnienie następujących parametrów i wymagań. Poprawnie wykonana okładka: wysoka jakość pokrycia kolorów (brak uszkodzeń i zagięć, zabrudzeń, zamazań, plam, smug, równomierne nasycenie kolorów). Poprawne wykonanie introligatorskie książki (brak uszkodzeń, odklejających się okładek od bloku, odchodzącej folii od okładek, pęcherzyków powietrza, odkształceń folii na brzegach, odchodzących i odpadających kartek po kilku otwarciach). Publikacje szyte (brak nierówności szycia, widocznie wychodzących lub luźnych nici, brak przerwanych nici, rozdarcia lub zmarszczenia kartek w miejscach szycia). Oprawa broszurowa (brak zabrudzeń, zagnieceń, przesunięć względem grzbietu). Oprawa zeszytowa (brak przesunięcia klamr wzdłuż bigi, brak źle przyciętych lub przesuniętych stron środka względem okładki). Poprawne wykonanie wnętrza publikacji (brak uszkodzeń, zabrudzeń, wad w zadruku, zamazań, zagięcia papieru, niezadrukowanych kartek tzw. białek). Jakość wydrukowanego tekstu (ostrość i czytelność czcionki, równomierność zadruku, brak smug, zamazań, przebarwień bądź bladości druku). Wydruk rysunków/fotografii barwnych (równe nasycenie kolorów, brak zamazań i przebarwień) i wydruk rysunków/fotografii czarno-białych (brak przeczernień i zamazań).
Interne Kennung: 37
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W przedmiotowym przypadku występuje okoliczność uzasadniająca konieczność możliwie najszybszego wydrukowania i dostarczenia publikacji będących przedmiotem zamówienia. Aktualnie zdecydowana większość tych publikacji nie znajduje się już w sprzedaży, a ich dostępność jest niezbędna dla zapewnienia kompletnej oferty w ksiegarniach muzealnych. Z uwagi na niemożność precyzyjnego przewidzenia liczby odwiedzających Muzeum, jak również preferencji językowych klientów, nie było możliwe wczesniejsze zaplanowanie odpowiedniego uzupełnienia stanów magazynowych w poszczególnych wersjach językowych. W pierwszym kwartale bieżacego roku odnotowano wyjątkowo wysoką frekfencję zwiedzających, co przełożyło się na znaczący wzrost sprzedaży publikacji i, w konsekwencji, na ich wyczerpanie magazynowe. Zaistniała sytuacja jednoznacznie wskazuje na pilną potrzebę uzuełnienia zasobów wydawniczych. Realizacja niniejszego zamówienia w możliwie najkrótszym czasie ma istotne znaczenia dla wypełnienia statutowej misji Muzeum, polegającej na dokumentowaniu i upowszechnianiu wiedzy o historii obozu Auschwitz-Birkenau. Skrócenie terminu składania ofert umożliwi sprawne przeprowadzenie postepowania oraz terminową realizację zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79823000 Dienstleistungen im Bereich Druck und Lieferung
5. Los
Los: LOT-0011
Titel: CZĘŚĆ I
Beschreibung: 1. AUSCHWITZ PO WYZWOLENIU w. angielska Format: 300 (szer.) x 230 mm (wys.) Objętość: 236 stron Środek: druk 4 + 4, papier o następujących parametrach: gramatura 100 g, vol. 1.1, przykładowo Sora Matt Arte 100 g (1.1) Oprawa: twarda całopapierowa, 2,5 mm, oklejka 135 g zadrukowana 4 + 0, folia mat + lakier UV wybiórczo jednostronnie, wyklejka offset 140 g niezadrukowana, grzbiet prosty, kapitałka biała. Książka szyta i klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz. 2. AUSCHWITZ PO WYZWOLENIU w. francuska Format: 300 (szer.) x 230 mm (wys.) Objętość: 236 stron Środek: druk 4 + 4, papier o następujących parametrach: gramatura 100 g, vol. 1.1, przykładowo Sora Matt Arte 100 g (1.1) Oprawa: twarda całopapierowa, 2,5 mm, oklejka 135 g zadrukowana 4 + 0, folia mat + lakier UV wybiórczo jednostronnie, wyklejka offset 140 g niezadrukowana, grzbiet prosty, kapitałka biała. Książka szyta i klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz. 3. AUSCHWITZ PO WYZWOLENIU w. niemiecka Format: 300 (szer.) x 230 mm (wys.) Objętość: 236 stron Środek: druk 4 + 4, papier o następujących parametrach: gramatura 100 g, vol. 1.1, przykładowo Sora Matt Arte 100 g (1.1) Oprawa: twarda całopapierowa, 2,5 mm, oklejka 135 g zadrukowana 4 + 0, folia mat + lakier UV wybiórczo jednostronnie, wyklejka offset 140 g niezadrukowana, grzbiet prosty, kapitałka biała. Książka szyta i klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ I
Los: LOT-0012
Titel: CZĘŚĆ II
Beschreibung: 4. AUSCHWITZ-BIRKENAU. MIEJSCE, NA KTÓRYM STOISZ… w. francuska Format: 230 (szer.) x 180 (wys.) mm Objętość: 80 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: kreda mat 150 g Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka 4 + 0 kreda 135-150 g, wyklejka offset 140 g niezadrukowana, folia matowa 1 str., lakier UV wybiórczo, kapitałka biała, grzbiet prosty, szyta i klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz. 5. AUSCHWITZ-BIRKENAU. MIEJSCE, NA KTÓRYM STOISZ… w. niemiecka Format: 230 (szer.) x 180 (wys.) mm Objętość: 80 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: kreda mat 150 g Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka 4 + 0 kreda 135-150 g, wyklejka offset 140 g niezadrukowana, folia matowa 1 str., lakier UV wybiórczo, kapitałka biała, grzbiet prosty, szyta i klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz. 6. AUSCHWITZ-BIRKENAU. MIEJSCE, NA KTÓRYM STOISZ… w. portugalska Format: 230 (szer.) x 180 (wys.) mm Objętość: 80 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: kreda mat 150 g Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka 4 + 0 kreda 135-150 g, wyklejka offset 140 g niezadrukowana, folia matowa 1 str., lakier UV wybiórczo, kapitałka biała, grzbiet prosty, szyta i klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz. 7. ŻYCIE PRYWATNE ESESMANÓW W AUSCHWITZ w. angielska Format: 145 (szer.) x 215 (wys.) mm Objętość: 136 stron Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Munken Print White 90 g (1.5) Oprawa: karton 1 str. 350 g, 4 + 0, 1 str. folia mat + lakier UV wybiórczo, oprawa klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz. 8. ŻYCIE PRYWATNE ESESMANÓW W AUSCHWITZ w. niemiecka Format: 145 (szer.) x 215 (wys.) mm Objętość: 154 strony Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Munken Print White 90 g (1.5) Oprawa: karton 1 str. 350 g, 4 + 0, 1 str. folia mat + lakier UV wybiórczo, klejona Publikacja posiada ISBN Nakład: 1000 egz. 9. ŻYCIE PRYWATNE ESESMANÓW W AUSCHWITZ w. włoska Format: 145 (szer.) x 215 (wys.) mm Objętość: 136 stron Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Munken Print White 90 g (1.5) Oprawa: karton 1 str. 350 g, 4 + 0, 1 str. folia mat + lakier UV wybiórczo, oprawa klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ II
Los: LOT-0013
Titel: CZĘŚĆ III
Beschreibung: CZĘŚĆ 3 10. AUSCHWITZ. A MONOGRAPH ON THE HUMAN w. angielska Format bloku: 160 (szer.) x 240 (wys.) mm Objętość: 592 strony Środek: papier posiadający następujące parametry: bezdrzewny, bezkwasowy, gramatura 90 g, volumen 1.5, przykładowo: Alto Blanc 90 g (1.5), Munken Premium White 90 g (1.5), druk: 1 + 1, z wyjątkiem stron: 20, 44, 70, 84, 104, 128, 134, 142, 158, 176, 194, 212, 226, 258, 282, 304, 312, 328, 340, 350, 370, 404, 426, 438, 448, 456, 470, 490, 506, 524, 536, 544, które są kolorowe Okładka: twarda oprawa, tektura 2 mm, oklejka płócienna z wiskozowego płótna introligatorskiego o gramaturze materiału 195 g/m2 w kolorze granatowym, z podkładem papierowym o gramaturze 40 g/m2; materiał musi posiadać właściwości pozwalające na tłoczenia na nim liter metodą hot stamping (np. Panta Cialux nr 1550), z tłoczeniem tytułu techniką hot stamping folią złotą, kapitałka biała, wyklejka papier w kolorze środka, bez zadruku, grzbiet wyokrąglony Obwoluta: kreda Silk 170g (4+0+folia matowa soft touch + lakier UV miejscowo), tasiemka-zakładka biała Oprawa: szyta nićmi Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 600 egz. 11. AUSCHWITZ. MONOGRAFIA CZŁOWIEKA w. polska Format bloku: 160 (szer.) x 240 (wys.) mm Objętość: 584 strony Środek: papier posiadający następujące parametry: bezdrzewny, bezkwasowy, gramatura 90 g, volumen 1.5, przykładowo: Alto Blanc 90 g (1.5), Munken Premium White 90 g (1.5), druk: 1 + 1, z wyjątkiem stron: 20, 44, 70, 84, 104, 128, 134, 142, 156, 174, 192, 210, 224, 256, 280, 302, 310, 326, 338, 348, 368, 378, 402, 424, 436, 446, 454, 468, 488, 504, 522, 534, 542, które są kolorowe Okładka: twarda oprawa, tektura 2 mm, oklejka płócienna z wiskozowego płótna introligatorskiego o gramaturze materiału 195 g/m2 w kolorze ciemnoczerwonym, z podkładem papierowym o gramaturze 40 g/m2; materiał musi posiadać właściwości pozwalające na tłoczenia na nim liter metodą hot stamping (np. Panta Cialux nr 1522), z tłoczeniem tytułu hot stamping folią złotą, kapitałka biała, wyklejka papier w kolorze środka, bez zadruku, grzbiet wyokrąglony Obwoluta: kreda Silk 170g (4+0+folia matowa soft touch + lakier UV miejscowo), tasiemka-zakładka biała Oprawa: szyta nićmi Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 600 egz. 12. I NIGDY OSKARŻONY NIE MIAŁ WYRZUTÓW SUMIENIA? w. angielska Format okładki: 160 (szer.) x 240 (wys.) mm Objętość: 416 stron Środek: druk 1+1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Munken Print White 90 g (1.5) Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka druk 4+0 kreda 135-150g, folia soft touch, wyklejka niezadrukowana offset 120-140 g; szyta nićmi; grzbiet zaokrąglony, kapitałka czarna Publikacja posiada ISBN Nakład: 1000 egz. 13. I NIGDY OSKARŻONY NIE MIAŁ WYRZUTÓW SUMIENIA? w. niemiecka Format okładki: 160 (szer.) x 240 (wys.) mm Objętość: 432 strony Środek: druk 1+1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Munken Print White 90 g (1.5) Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka druk 4+0 kreda 135-150 g, folia soft touch, wyklejka niezadrukowana offset 120-140 g; szyta nićmi; grzbiet zaokrąglony, kapitałka czarna Publikacja posiada ISBN Nakład: 500 egz. 14. I NIGDY OSKARŻONY NIE MIAŁ WYRZUTÓW SUMIENIA? w. polska Format okładki: 160 (szer.) x 240 (wys.) mm Objętość: 404 strony Środek: druk 1+1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Munken Print White 90 g (1.5) Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka druk 4+0 kreda 135-150g, folia soft touch, wyklejka niezadrukowana offset 120-140 g; szyta nićmi; grzbiet zaokrąglony, kapitałka czarna Publikacja posiada ISBN Nakład: 500 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ III
Los: LOT-0014
Titel: CZĘŚĆ IV
Beschreibung: CZĘŚĆ 4 15. DZIECIŃSTWO W PASIAKACH w. angielska Format: 145 (szer.) x 205 (wys.) mm Objętość: 190 stron Środek: druk 1+1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 80 g, wolumen 1.5, przykładowo Amber Volume 80 g (1.5) Oprawa: 4+0 karton 1 str. 350g + folia mat, folia UV wybiórczo jednostronnie, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 2000 egz. 16. DZIECIŃSTWO W PASIAKACH w. francuska Format: 145 (szer.) x 205 (wys.) mm Objętość: 202 strony Środek: druk 1+1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 80 g, wolumen 1.5, przykładowo Amber Volume 80 g (1.5) Oprawa: 4+0 karton 1 str. 350g + folia mat, folia UV wybiórczo jednostronnie, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz. 17. DZIECIŃSTWO W PASIAKACH w. hiszpańska Format: 145 (szer.) x 205 (wys.) mm Objętość: 192 strony Środek: druk 1+1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 80 g, wolumen 1.5, przykładowo Amber Volume 80 g (1.5) Oprawa: 4+0 karton 1 str. 350g + folia mat, folia UV wybiórczo jednostronnie, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz. 18. NADZIEJA UMIERA OSTATNIA w. angielska Format: 150 (szer.) x 220 (wys.) mm Objętość: 226 stron Środek: druk 1+1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Amber Volume 90 g (1.5) Oprawa: druk 4 + 0, karton 1 str. 350 g, folia mat + lakier UV wybiórczo jednostronnie, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz. 19. NADZIEJA UMIERA OSTATNIA w. francuska Format: 150 (szer.) x 220 (wys.) mm Objętość: 262 stron Środek: druk 1+1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Amber Volume 90 g (1.5) Oprawa: druk 4 + 0, karton 1 str. 350 g, folia mat + lakier UV wybiórczo jednostronnie, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 20. NADZIEJA UMIERA OSTATNIA w. hiszpańska Format: 150 (szer.) x 220 (wys.) mm Objętość: 276 stron Środek: druk 1+1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Amber Volume 90 g (1.5) Oprawa: druk 4 + 0, karton 1 str. 350 g, folia mat + lakier UV wybiórczo jednostronnie, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz. 21. NADZIEJA UMIERA OSTATNIA w. niemiecka Format: 150 (szer.) x 220 (wys.) mm Objętość: 304 stron Środek: druk 1+1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Amber Volume 90 g (1.5) Oprawa: druk 4 + 0, karton 1 str. 350 g, folia mat + lakier UV wybiórczo jednostronnie, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ IV
Los: LOT-0015
Titel: CZĘŚĆ V
Beschreibung: CZĘŚĆ 5 22. DROGI MOJEGO ŻYCIA. WSPOMNIENIA SKRZYPACZKI Z BIRKENAU w. niemiecka Format: 150 (szer.) x 220 (wys.) mm Objętość: 216 stron Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Amber Volume 90 g (1.5), 3 wkładki z drukiem 4 + 4 (4 strony pomiędzy stronami 16/17 + 8 stron pomiędzy stronami 112/113 + 4 strony pomiędzy stronami 186/187), kreda mat 130 g Oprawa: twarda całopapierowa 2,5 mm, oklejka 150 g kreda mat zadrukowana 4 + 0, folia mat, lakier UV wybiórczo, wyklejka offset 140 g niezadrukowana, szyta nićmi, grzbiet prosty Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz. 23. JA Z KREMATORIUM AUSCHWITZ. ROZMOWA Z HENRYKIEM MANDELBAUMEM BYŁYM WIĘŹNIEM SONDERKOMMANDO W AUSCHWITZ w. angielska Format: 145 (szer.) x 215 (wys.) mm Objętość: 96 stron Środek: druk 1+1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 80 g, wolumen 1.6, przykładowo Lux Cream 80 g (1.6) Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka 4 + 0 kreda 135-150 g, wyklejka niezadrukowana, offset 120-140 g, folia matowa 1 str., lakier UV wybiórczo, kapitałka biała, grzbiet prosty, szyta i klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz. 24. JA Z KREMATORIUM AUSCHWITZ. ROZMOWA Z HENRYKIEM MANDELBAUMEM BYŁYM WIĘŹNIEM SONDERKOMMANDO W AUSCHWITZ w. francuska Format: 145 (szer.) x 215 (wys.) mm Objętość: 96 stron Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 80 g, wolumen 1.6, przykładowo Lux Cream 80 g (1.6) Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka 4 + 0 kreda 135-150 g, wyklejka niezadrukowana, offset 120-140 g, folia matowa 1 str., lakier UV wybiórczo, grzbiet prosty, kapitałka biała, szyta i klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz. 25. JA Z KREMATORIUM AUSCHWITZ. ROZMOWA Z HENRYKIEM MANDELBAUMEM BYŁYM WIĘŹNIEM SONDERKOMMANDO W AUSCHWITZ w. hiszpańska Format: 145 (szer.) x 215 (wys.) mm Objętość: 100 stron Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 80 g, wolumen 1.6, przykładowo Lux Cream 80 g (1.6) Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka 4 + 0 kreda 135-150 g, wyklejka niezadrukowana, offset 120-140 g, folia matowa 1 str., lakier UV wybiórczo, grzbiet prosty, kapitałka biała, szyta i klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz. 26. JA Z KREMATORIUM AUSCHWITZ. ROZMOWA Z HENRYKIEM MANDELBAUMEM BYŁYM WIĘŹNIEM SONDERKOMMANDO W AUSCHWITZ w. włoska Format: 145 (szer.) x 215 (wys.) mm Objętość: 100 stron Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 80 g, wolumen 1.6, przykładowo Lux Cream 80 g (1.6) Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka 4 + 0 kreda 135-150 g, wyklejka niezadrukowana, offset 120-140 g, folia matowa 1 str., lakier UV wybiórczo, grzbiet prosty, kapitałka biała, szyta i klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ V
Los: LOT-0016
Titel: CZĘŚĆ VI
Beschreibung: CZĘŚĆ 6 27. AUSCHWITZ OD A DO Z ILUSTROWANA HISTORIA OBOZU w. angielska Format: 220 (szer.) x 280 (wys.) mm Objętość: 208 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 115g, wolumen 1.25, przykładowo Sora Mat Plus 115g (1.25) Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka druk 4 + 0, kreda 135 g, folia mat, lakier UV wybiórczo, wyklejka offset 120-140 g niezadrukowana, grzbiet zaokrąglony, kapitałka zielona, szyta nićmi Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 2000 egz. 28. AUSCHWITZ OD A DO Z ILUSTROWANA HISTORIA OBOZU w. francuska Format: 220 (szer.) x 280 (wys.) mm Objętość: 208 stron Środek: druk 4+4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 115 g, wolumen 1.25, przykładowo Sora Mat Plus 115 g (1.25) Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka druk 4+0, kreda 135 g, folia mat, lakier UV wybiórczo, wyklejka offset 120-140 g niezadrukowana, grzbiet zaokrąglony, kapitałka zielona, szyta nićmi Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1500 egz. 29. AUSCHWITZ OD A DO Z ILUSTROWANA HISTORIA OBOZU w. hiszpańska Format: 220 (szer.) x 280 (wys.) mm Objętość: 224 strony Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 115 g, wolumen 1.25, przykładowo Sora Mat Plus 115 g (1.25) Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka druk 4 + 0, kreda 135 g, folia mat, lakier UV wybiórczo, wyklejka offset 120-140 g niezadrukowana, grzbiet zaokrąglony, kapitałka zielona, szyta nićmi Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz. 30. AUSCHWITZ OD A DO Z ILUSTROWANA HISTORIA OBOZU w. niemiecka Format: 220 (szer.) x 280 (wys.) mm Objętość: 212 stron Środek: druk 4+4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 115 g, wolumen 1.25, przykładowo Sora Mat Plus 115 g (1.25) Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka druk 4+0, kreda 135 g, folia mat, lakier UV wybiórczo, wyklejka offset 120-140 g niezadrukowana, grzbiet zaokrąglony, kapitałka zielona, szyta nićmi Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz. 31. AUSCHWITZ OD A DO Z ILUSTROWANA HISTORIA OBOZU w. polska Format: 220 (szer.) x 280 (wys.) mm Objętość: 208 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 115 g, wolumen 1.25, przykładowo Sora Mat Plus 115g (1.25) Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka druk 4 + 0, kreda 135 g, folia mat, lakier UV wybiórczy, wyklejka offset 120-140 g niezadrukowana, grzbiet zaokrąglony, kapitałka zielona, szyta nićmi Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz. 32. AUSCHWITZ OD A DO Z. ILUSTROWANA HISTORIA OBOZU w. włoska Format: 220 (szer.) x 280 (wys.) mm Objętość: 224 strony Środek: druk 4+4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 115 g, wolumen 1.25, przykładowo Sora Mat Plus 115 g (1.25) Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka druk 4+0, kreda 135 g, folia mat, lakier UV wybiórczo, wyklejka offset 120-140 g niezadrukowana, grzbiet zaokrąglony, kapitałka zielona, szyta nićmi Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ VI
Los: LOT-0017
Titel: CZĘŚĆ VII
Beschreibung: CZĘŚĆ 7 33. SZKICOWNIK Z AUSCHWITZ w. angielska Format: 225 (szer.) x 175 (wys.) mm Objętość: 68 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.8, przykładowo Lux Cream 90 g (1.8) Oprawa: twarda całopapierowa tektura 2,5 mm, oklejka druk 4 + 0 kreda 135-150 g, folia mat 1 str. + folia UV wybiórczo, wyklejka offset 120-140 g zadrukowana w kolorze Pantone zbliżonym do koloru środka, szyta nićmi, kapitałka ecri, grzbiet prosty Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1500 egz. 34. SZKICOWNIK Z AUSCHWITZ w. francuska Format: 225 (szer.) x 175 (wys.) mm Objętość: 68 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.8, przykładowo Lux Cream 90 g (1.8) Oprawa: twarda całopapierowa tektura 2,5 mm, oklejka druk 4 + 0 kreda 135-150 g, folia mat 1 str. + folia UV wybiórczo, wyklejka offset 120-140 g zadrukowana w kolorze Pantone zbliżonym do koloru środka, szyta nićmi, kapitałka ecri, grzbiet prosty Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 35. SZKICOWNIK Z AUSCHWITZ w. niderlandzka Format: 225 (szer.) x 175 (wys.) mm Objętość: 68 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.8, przykładowo Lux Cream 90 g (1.8) Oprawa: twarda całopapierowa tektura 2,5 mm, oklejka druk 4 + 0 kreda 135-150 g, folia mat 1 str. + folia UV wybiórczo, wyklejka offset 120-140 g zadrukowana w kolorze Pantone zbliżonym do koloru środka, szyta nićmi, kapitałka ecri, grzbiet prosty Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 36. SZKICOWNIK Z AUSCHWITZ w. niemiecka Format: 225 (szer.) x 175 (wys.) mm Objętość: 68 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.8, przykładowo Lux Cream 90 g (1.8) Oprawa: twarda całopapierowa tektura 2,5 mm, oklejka druk 4 + 0 kreda 135-150 g, folia mat 1 str. + folia UV wybiórczo, wyklejka offset 120-140 g zadrukowana w kolorze Pantone zbliżonym do koloru środka, szyta nićmi, kapitałka ecri, grzbiet prosty Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 37. SZKICOWNIK Z AUSCHWITZ w. włoska Format: 225 (szer.) x 175 (wys.) mm Objętość: 68 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.8, przykładowo Lux Cream 90 g (1.8) Oprawa: twarda całopapierowa tektura 2,5 mm, oklejka druk 4 + 0 kreda 135-150 g, folia mat 1 str. + folia UV wybiórczo, wyklejka offset 120-140 g zadrukowana w kolorze Pantone zbliżonym do koloru środka, szyta nićmi, kapitałka ecri, grzbiet prosty Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ VII
Los: LOT-0018
Titel: CZĘŚĆ VIII
Beschreibung: CZĘŚĆ 8 38. AN ACADEMIC GUIDE TO THE CAMP COMPLEX w. angielska Format: 150 (szer.) x 210 (wys.) mm Objętość: 304 strony Środek: druk 1 + 1, oprócz 3 stron kolorowych (strony 290-293) papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Munken Print White 90 g (1.5), Oprawa: druk 4 + 0, karton 275 g, folia soft touch 1 str., lakier UV wybiórczo, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 2000 egz. 39. GLI ITALIANI DEPORTATI AD AUSCHWITZ w. włoska Format: 160 (szer.) x 240 (wys.) mm Objętość: 496 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający nast. parametry: gramatura 80 g, wolumen 1.6, przykładowo Lux Cream 80 g (1.6) Oprawa: twarda całopapierowa 2,5 mm, oklejka 150 g kreda mat zadrukowana 4+0, folia mat + lakier UV wybiórczo jednostronnie, wyklejka niezadrukowana, papier w kolorze środka, szyta nićmi, grzbiet zaokrąglony, kapitałka w kolorze środka Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 40. WYTRZYMAŁEM WIĘC JESTEM w. hiszpańska Format: 145 (szer.) x 200 (wys.) mm Objętość: 280 stron Środek: druk 1+1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Amber Volume 90 g (1.5) Oprawa: 4+0 karton jednostronnie powlekany 275 g , folia soft touch, lakier UV wybiórczo, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz. 41. WYTRZYMAŁEM WIĘC JESTEM w. niderlandzka Format: 145 (szer.) x 205 (wys.) mm Objętość: 236 stron Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Amber Volume 90 g (1.5) Oprawa: 4 + 0 karton jednostronnie powlekany 275 g, folia Soft Touch, lakier UV wybiórczo, klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz. 42. ZAPISKI MARCELA NADJARY’EGO (w. polsko-angielska) Format: 170 (szer.) x 240 (wys.) mm Objętość: 114 stron Środek: druk 4 + 4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 80 g, wolumen 1.5, przykładowo papier Munken Print White 80 g (1.5) Oprawa: oklejka kreda matowa 150 g, druk 4 + 0 kol., folia aksamitna (soft touch) na oklejkę, wyklejka niezadrukowana, papier offsetowy 140 g, grzbiet prosty, kapitałka czarna Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ VIII
Los: LOT-0019
Titel: CZĘŚĆ IX
Beschreibung: CZĘŚĆ 9 43. ŚWIADKOWIE Z DNA PIEKŁA. HISTORIA SONDERKOMMANDO W KL AUSCHWITZ w. angielska Format: 160 (szer.) x 245 (wys.) mm Objętość: 236 stron Środek: druk 1 + 1 z wyjątkiem stron kolorowych od 115-210, papier posiadający następujące parametry: gramatura 80 g, wolumen 1.5, przykładowo Amber Volume 80 g (1.5) Oprawa: twarda całopapierowa 2,5 mm, oklejka 150 g kreda mat zadrukowana 4+0, folia mat + lakier UV wybiórczo jednostronnie, wyklejka offset 140g niezadrukowana, szyta nićmi, grzbiet prosty, kapitałka biała Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz. 44. ŚWIADKOWIE Z DNA PIEKŁA. HISTORIA SONDERKOMMANDO W KL w. niemiecka Format: 160 (szer.) x 245 (wys.) mm Objętość: 248 strony Środek: druk 1 + 1 z wyjątkiem stron kolorowych od 127-222, papier posiadający następujące parametry: gramatura 80 g, wolumen 1.5, przykładowo Amber Volume 80 g (1.5) Oprawa: twarda całopapierowa 2,5 mm, oklejka 150 g kreda mat zadrukowana 4+0, folia mat + lakier UV wybiórczo jednostronnie, wyklejka offset 140g niezadrukowana, szyta nićmi, grzbiet prosty, kapitałka biała Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz. 45. ZESZYT Z WIERSZAMI Z AUSCHWITZ w. polsko-angielsko-szwedzka Format: 17 cm (szer.) x 21 cm (wys.) Objętość: 216 stron Środek: druk 4+4, papier posiadający następujące parametry: gramatura 90g, volumen 1.08, przykładowo Magno Volume 90g (1.08) Oprawa: twarda całopapierowa, tektura 2,5 mm, oklejka druk 4+0 kreda 135-150g, folia soft touch, wyklejka niezadrukowana offset 120-140g; szyta nićmi; grzbiet kwadratowy, kapitałka biała Publikacja posiada ISBN Nakład: 1000 egz. 46. ZNAJDUJĘ SIĘ W SERCU PIEKŁA w. niemiecka Format: 165 (szer.) x 235 (wys.) mm Objętość: 184 strony Środek: druk 1 + 1 papier posiadający następujące parametry: gramatura 100 g, wolumen 1.5 przykładowo Munken Print Cream 15 100 g (1.5) Okładka : druk 4 + 0, karton 275 g jednostronnie powlekany, folia błysk 1 str. Oprawa: klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 500 egz. 47. ZNAJDUJĘ SIĘ W SERCU PIEKŁA w. angielska Format: 165 (szer.) x 235 (wys.) mm Objętość: 160 stron Środek: druk 1 + 1, papier posiadający następujące parametry: gramatura 100 g, wolumen 1.5, przykładowo Munken Print Cream 15 100 g (1.5) Okładka: druk 4 + 0, karton 275 g jednostronnie powlekany, folia błysk 1 str. Oprawa: klejona Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 1000 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ IX
Los: LOT-0020
Titel: CZĘŚĆ X
Beschreibung: CZĘŚĆ 10 48. BAULEITUNG PROJEKTOWANIE OBOZU ŚMIERCI w. polsko-angielska Format: 270 (szer.) x 235 (wys.) mm Objętość: 232 strony Środek: druk: 4 + 4, papier o następujących parametrach: gramatura 120 g, vol. 1.15, przykładowo: Arena White Smooth 120 g (1.15) Okładka: twarda całopapierowa, tektura 2 mm, oklejka druk 4 + 0, kreda 135-150 g, wyklejka niezadrukowana offset 120-140 g, folia matowa 1 str., lakier UV wybiórczo, grzbiet prosty, kapitałka szara, szyta i klejona Publikacja posiada ISBN Nakład: 500 egz. 49. GROZĄ WIAŁO Z KAŻDEGO PUSTEGO DOMU… WYSIEDLENIA LUDNOŚCI POLSKIEJ I ŻYDOWSKIEJ Z OŚWIĘCIMIA I OKOLICZNYCH MIEJSCOWOŚCI W LATACH 1940-1942 w. polska Format: 160 (szer.) x 240 (wys.) mm Objętość: 232 strony Środek: druk 1 + 1 z wyjątkiem stron: 13, 24, 30, 35, 52, 57, 72, 73, 93, 95, 104, 107, 122, 145, 213 (na tych stronach druk 4 + 4), papier posiadający następujące parametry: gramatura 80 g, wolumen 1.6, przykładowo Lux Cream 80 g (1.6) Oprawa: twarda całopapierowa 2,5 mm, oklejka druk 4 + 0 kreda 135-150 g, folia mat, lakier UV wybiórczo, wyklejka niezadrukowana offset 120-140 g, szyta nićmi Publikacja posiada ISBN Nakład: 500 egz. 50. ROMOWIE I SINTI W KL AUSCHWITZ w. polska Format: 160 (szer.) x 240 (wys.) mm Objętość: 388 stron Środek: papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Munken Print White 90 g (1.5), druk 1 + 1 z wyjątkiem stron: 1, 3, 211, 216-217, 222, 224-239, 241, 248-249, 251, 253-255, 258, 260, 266, 276, 283, 289, 308-309, 316-317, 319 (na tych stronach: 4 + 4) Oprawa: tektura 2,5 mm, 4 + 0 kreda 150 g + folia mat + UV miejscowo, wyklejka biała bez druku offset 150 g, grzbiet prosty, kapitałka biała, książka szyta Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 2000 egz. 51. ROMOWIE I SINTI W KL AUSCHWITZ w. angielska Format: 160 (szer.) x 240 (wys.) mm Objętość: 379 stron Środek: papier posiadający następujące parametry: gramatura 90 g, wolumen 1.5, przykładowo Munken Print White 90 g (1.5), druk 1 + 1 z wyjątkiem stron: 1, 3, 205, 210-211, 215, 217-233, 235, 242, 244, 246-247, 249, 251, 253, 259, 268, 275, 281, 300-301, 307-308, 310 (na tych stronach: 4 + 4) Oprawa: tektura 2,5 mm, 4+0 kreda 150 g + folia mat + UV miejscowo, wyklejka biała bez druku offset 150 g, grzbiet prosty, kapitałka biała, książka szyta Publikacja posiada nr ISBN Nakład: 2000 egz.
Interne Kennung: CZĘŚĆ X