535817-2026 - Wettbewerb
Polen – Echokardiografen – Zakup aparatów echokardiograficznych z wyposażeniem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup aparatów echokardiograficznych z wyposażeniem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatów echokardiograficznych z wyposażeniem, zgodnie z wymaganiami określonymi w specyfikacji istotnych warunków zamówienia. Zamawiający podzielił zamówienie na następujące części: Część nr 1 – Zakup aparatów echokardiograficznych średniej klasy wraz z wyposażeniem; Część nr 2 – Zakup aparatów echokardiograficznych wysokospecjalistycznych wraz z wyposażeniem.
Interne Kennung: ZP.038.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 138 ust. 4 Ustawy PZP (Dz.U.2024.1320 t.j.) Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33112340 Echokardiografen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup aparatów echokardiograficznych średniej klasy wraz z wyposażeniem
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania techniczne zostały określone w załączniku nr 2 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Zakup aparatów echokardiograficznych wysokospecjalistycznych wraz z wyposażeniem
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania techniczne zostały określone w załączniku nr 2a do SWZ Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Część 2