2. Verfahren
Verfahren
Titel: Posílení transformace 110/22 kV a doplnění III. sekce rozvodny 22 kV v TR 110/22 kV Praha – PANKRÁC - dodávka rozváděče 25 kV
Beschreibung: Předmětem plnění této zakázky je dodávka rozváděče (dále v textu případně „rozvodny“) 25 kV v kovově krytém provedení, s dvěma systémy přípojnic, v rozsahu jedné sekce, která bude provozovaná pod označením III. sekce, a to pro transformovnu 110/22 kV Praha – PANKRÁC. Bližší specifikace v ZD.
Interne Kennung: Dodávka rozvodny Pankrác
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31210000 Elektrische Geräte zum Schalten oder Schützen von Stromkreisen
5. Los
Los: LOT-0001