535893-2026 - Ergebnis
Kroatien – Arzneimittel – Lijekovi na listama HZZO-a koji imaju generičke paralele VI za zdravstvene ustanove u Republici Hrvatskoj
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lijekovi na listama HZZO-a koji imaju generičke paralele VI za zdravstvene ustanove u Republici Hrvatskoj
Beschreibung: Lijekovi na listama HZZO-a koji imaju generičke paralele VI za zdravstvene ustanove u Republici Hrvatskoj Predmet nabave su lijekovi koji se nalaze na Osnovnoj i Dopunskoj listi lijekova Hrvatskog zavoda za zdravstveno osiguranje.
Interne Kennung: 1.1.A.1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 331
Beschreibung: Lijekovi na listama HZZO-a koji imaju generičke paralele VI za zdravstvene ustanove u Republici Hrvatskoj
Interne Kennung: 1.1.A.1-1
Los: LOT-0004
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 334
Interne Kennung: 1.1.A.1-4
Los: LOT-0008
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 338
Interne Kennung: 1.1.A.1-8
Los: LOT-0010
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 340
Interne Kennung: 1.1.A.1-10
Los: LOT-0011
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 341
Interne Kennung: 1.1.A.1-11
Los: LOT-0012
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 342
Interne Kennung: 1.1.A.1-12
Los: LOT-0013
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 343
Interne Kennung: 1.1.A.1-13
Los: LOT-0015
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 345
Interne Kennung: 1.1.A.1-15
Los: LOT-0017
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 347
Interne Kennung: 1.1.A.1-17
Los: LOT-0021
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 351
Interne Kennung: 1.1.A.1-21
Los: LOT-0025
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 355
Interne Kennung: 1.1.A.1-25
Los: LOT-0028
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 358
Interne Kennung: 1.1.A.1-28
Los: LOT-0029
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 359
Interne Kennung: 1.1.A.1-29
Los: LOT-0030
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 360
Interne Kennung: 1.1.A.1-30
Los: LOT-0032
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 362
Interne Kennung: 1.1.A.1-32
Los: LOT-0034
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 364
Interne Kennung: 1.1.A.1-34
Los: LOT-0039
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 369
Interne Kennung: 1.1.A.1-39
Los: LOT-0040
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 370
Interne Kennung: 1.1.A.1-40
Los: LOT-0041
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 371
Interne Kennung: 1.1.A.1-41
Los: LOT-0042
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 372
Interne Kennung: 1.1.A.1-42
Los: LOT-0045
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 375
Interne Kennung: 1.1.A.1-45
Los: LOT-0047
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 377
Interne Kennung: 1.1.A.1-47
Los: LOT-0050
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 380
Interne Kennung: 1.1.A.1-50
Los: LOT-0054
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 384
Interne Kennung: 1.1.A.1-54
Los: LOT-0059
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 389
Interne Kennung: 1.1.A.1-59
Los: LOT-0066
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 396
Interne Kennung: 1.1.A.1-66
Los: LOT-0068
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 369.1
Interne Kennung: 1.1.A.1-68
Los: LOT-0069
Titel: GRUPA PREDMETA NABAVE 370.1
Interne Kennung: 1.1.A.1-69