535906-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – sukcesywne dostawy leków dla Centrum Reumatologii Sp. z o.o. – zamówienie nr 5
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titelsukcesywne dostawy leków dla Centrum Reumatologii Sp. z o.o. – zamówienie nr 5
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa leków tzw. podstawowych do Zamawiającego.
Interne Kennung2026.PN.13
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamówienie udzielone zostanie w trybie przetargu nieograniczonego wskazanego w art. 132 ustawy PZP w nawiązaniu do art. 138 ust. 2 pkt 2. Zamawiający zastosował możliwość wskazaną w art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy PZP z uwagi na to, że zachowanie terminu podstawowego mogłoby spowodować, że wystąpi po jego stronie okres w którym nie będzie mógł zabezpieczyć podstawowych potrzeb pacjentów.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
Titelczęść nr 1
Beschreibungsukcesywna dostawa leków
Interne Kennung2026.PN.13/1
LosLOT-0002
Titelczęść nr 2
Interne Kennung2026.PN.13/2
LosLOT-0003
Titelczęść nr 3
Interne Kennung2026.PN.13/3
LosLOT-0004
Titelczęść nr 4
Interne Kennung2026.PN.13/4