535941-2026 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Dostawa i wdrożenie oprogramowania wspierającego zarządzanie obiegiem dokumentów w Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i wdrożenie oprogramowania wspierającego zarządzanie obiegiem dokumentów w Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie oprogramowania wspierającego zarządzanie obiegiem dokumentów w Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) - Formularz wymagań funkcjonalnych oraz w Załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Interne KennungAZ.262.1265.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48610000 Datenbanksysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72211000 Programmierung von System- und Anwendersoftware, 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa i wdrożenie oprogramowania wspierającego zarządzanie obiegiem dokumentów w Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.