535948-2026 - Ergebnis
Tschechien – Fernsprech- und Datenübertragungsdienste – Stacionární a mobilní služby elektronických komunikací a související dodávky a služby pro statutární město Pardubice na období 4 let
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelStacionární a mobilní služby elektronických komunikací a související dodávky a služby pro statutární město Pardubice na období 4 let
BeschreibungPoskytování mobilních a stacionárních služeb a hlasových a datových služeb
Interne KennungIS/026/22
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64212000 Mobiltelefondienste, 32570000 Kommunikationsanlage
5. Los
LosLOT-0001
TitelMobilní a stacionární služby elektronických komunikací pro statutární město Pardubice na období 4 let
BeschreibungPoskytování mobilních a stacionárních služeb elektronických komunikací včetně hlasových a datových služeb
Optionen
Beschreibung der OptionenV souladu s § 100 odst. 3 zákona č, 134/2016, o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, si objednatel (zadavatel) vyhrazuje možnost zadat vybranému dodavateli veřejnou zakázku na nové služby v jednacím řízení bez uveřejnění. Předpokládaný rozsah poskytnutí nových služeb: rozšíření počtu SIM karet, a to za stejných technických a obchodních podmínek, které jsou předmětem rámcové dohody o plnění této veřejné zakázky. Předpokládaná doba plnění: po dobu platnosti a účinnosti rámcové dohody. Předpokládaná hodnota nových služeb nepřevýší 30 % předpokládané hodnoty veřejné