535957-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Bauarbeiten – Građevinski radovi za 5 područnih ureda HZSR (PU Hrvatska Kostajnica – Dvor, PU Ivanec, PU Krapina, PU Prelog i PU Varaždin) u sklopu projekta PK.6.2.04.0002 Nova perspektiva Hrvatskog zavoda za socijalni rad: Izgradnja i rekonstrukcija za snažniju podršku zajednici
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Građevinski radovi za 5 područnih ureda HZSR (PU Hrvatska Kostajnica – Dvor, PU Ivanec, PU Krapina, PU Prelog i PU Varaždin) u sklopu projekta PK.6.2.04.0002 Nova perspektiva Hrvatskog zavoda za socijalni rad: Izgradnja i rekonstrukcija za snažniju podršku zajednici
Beschreibung: Predmet ove nabave su građevinski radovi za Područne urede Hrvatskog zavoda za socijalni rad, podijeljeni u grupe, Grupa 1. PU Prelog i Grupa 2. PU Hrvatska Kostajnica – Dvor, koji se izvode u sklopu projekta PK.6.2.04.0002 "Nova perspektiva Hrvatskog zavoda za socijalni rad: Izgradnja i rekonstrukcija za snažniju podršku zajednici", sukladno troškovnicima i projektno-tehničkoj dokumentaciji. Detaljna specifikacija se nalazi u projektno-tehničkoj dokumentaciji koja je objavljena u sklopu ovog postupka nabave. Smatrat će se da je gospodarski subjekt prije podnošenja ponude u svemu proučio ovu Dokumentaciju o nabavi i njezine priloge, da je došao do svih potrebnih podataka koji utječu na izvođenje radova te da je na osnovu svega toga podnio svoju ponudu.
Interne Kennung: 17/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PU Prelog
Beschreibung: Predmet ove grupe nabave su građevinski radovi za Područni ured Prelog, Hrvatskog zavoda za socijalni rad, koji se izvode u sklopu projekta PK.6.2.04.0002 "Nova perspektiva Hrvatskog zavoda za socijalni rad: Izgradnja i rekonstrukcija za snažniju podršku zajednici", sukladno troškovniku i projektno-tehničkoj dokumentaciji specifičnoj za ovu lokaciju. Detaljna specifikacija predmeta nabave za Grupu 1 nalazi se u projektno-tehničkoj dokumentaciji te troškovniku koji je objavljen u sklopu ovog postupka nabave. Smatrat će se da je gospodarski subjekt prije podnošenja ponude u svemu proučio ovu Dokumentaciju o nabavi i njezine priloge koji se odnose na ovu grupu, da je došao do svih potrebnih podataka koji utječu na izvođenje radova na lokaciji PU Prelog te da je na osnovu svega toga podnio svoju ponudu.
Interne Kennung: 17/2026-1
Los: LOT-0002
Titel: PU Hrvatska Kostajnica – Dvor
Beschreibung: Predmet ove grupe nabave su građevinski radovi za Područni ured, Hrvatska Kostajnica – Dvor, Hrvatskog zavoda za socijalni rad, koji se izvode u sklopu projekta PK.6.2.04.0002 "Nova perspektiva Hrvatskog zavoda za socijalni rad: Izgradnja i rekonstrukcija za snažniju podršku zajednici", sukladno troškovniku i projektno-tehničkoj dokumentaciji specifičnoj za ovu lokaciju. Detaljna specifikacija predmeta nabave za Grupu 2 nalazi se u projektno-tehničkoj dokumentaciji te troškovniku koji su objavljeni u sklopu ovog postupka nabave. Smatrat će se da je gospodarski subjekt prije podnošenja ponude u svemu proučio ovu Dokumentaciju o nabavi i njezine priloge koji se odnose na ovu grupu, da je došao do svih potrebnih podataka koji utječu na izvođenje radova na lokaciji PU Hrvatska Kostajnica – Dvor, te da je na osnovu svega toga podnio svoju ponudu.
Interne Kennung: 17/2026-2