535985-2026 - Wettbewerb
Polen – Drahterzeugnisse – Siatka do grodzenia upraw leśnych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSiatka do grodzenia upraw leśnych
Beschreibung-SIATKA AS 160/15/30 M Opis: Siatka do grodzenia upraw leśnych z drutów poziomych i pionowych – w ilości 25 000 mb - SIATKA AS 160/23/15 M Opis: Siatka do grodzenia upraw leśnych z drutów poziomych i pionowych – w ilości 30 000 mb -SIATKA AS 200/17/30 M Opis: Siatka do grodzenia upraw leśnych z drutów poziomych i pionowych – w ilości 415 000 mb - SIATKA AS 200/17/15 M Opis: Siatka do grodzenia upraw leśnych z drutów poziomych i pionowych – w ilości 280 000 mb -SIATKA AS 200/25/15 M Opis: Siatka do grodzenia upraw leśnych z drutów poziomych i pionowych – w ilości 180 000 mb - SIATKA SL 120/11/30 L Opis: Siatka do grodzenia upraw leśnych z drutów poziomych i pionowych – w ilości 2 000 mb - SIATKA SL 160/23/15 L Opis: Siatka do grodzenia upraw leśnych z drutów poziomych i pionowych – w ilości 50 000 mb - SIATKA SL 180/24/30 L Opis: Siatka do grodzenia upraw leśnych z drutów poziomych i poziomych – w ilości 5 000 mb - SIATKA SL 200/17/15 L Opis: Siatka do grodzenia upraw leśnych z drutów poziomych i poziomych – w ilości 50 000 mb - SIATKA SL 160/15/30 M Opis: Siatka do grodzenia upraw leśnych z drutów poziomych i poziomych – w ilości 8 000 mb - SIATKA SL 180/24/30 M Opis: Siatka do grodzenia upraw leśnych z drutów poziomych i poziomych – w ilości 20 000 mb - SIATKA SL 200/17/15 M Opis: Siatka do grodzenia upraw leśnych z drutów poziomych i poziomych – w ilości 100 000 mb - SIATKA SL 200/17/30 M Opis: Siatka do grodzenia upraw leśnych z drutów poziomych i poziomych – w ilości 40 000 mb - SIATKA SL 200/25/15 M Opis: Siatka do grodzenia upraw leśnych z drutów poziomych i poziomych – w ilości 40 000 mb
Interne KennungHP.270.25.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44310000 Drahterzeugnisse
5. Los
LosLOT-0005
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy siatki wyspecyfikowanych w opisie przedmiotu zamówienia. -SIATKA AS 160/15/30 M Opis: Siatka do grodzenia upraw leśnych z drutów poziomych i pionowych – w ilości 25 000 mb - SIATKA AS 160/23/15 M Opis: Siatka do grodzenia upraw leśnych z drutów poziomych i pionowych – w ilości 30 000 mb -SIATKA AS 200/17/30 M Opis: Siatka do grodzenia upraw leśnych z drutów poziomych i pionowych – w ilości 415 000 mb - SIATKA AS 200/17/15 M Opis: Siatka do grodzenia upraw leśnych z drutów poziomych i pionowych – w ilości 280 000 mb -SIATKA AS 200/25/15 M Opis: Siatka do grodzenia upraw leśnych z drutów poziomych i pionowych – w ilości 180 000 mb - SIATKA SL 120/11/30 L Opis: Siatka do grodzenia upraw leśnych z drutów poziomych i pionowych – w ilości 2 000 mb - SIATKA SL 160/23/15 L Opis: Siatka do grodzenia upraw leśnych z drutów poziomych i pionowych – w ilości 50 000 mb - SIATKA SL 180/24/30 L Opis: Siatka do grodzenia upraw leśnych z drutów poziomych i poziomych – w ilości 5 000 mb - SIATKA SL 200/17/15 L Opis: Siatka do grodzenia upraw leśnych z drutów poziomych i poziomych – w ilości 50 000 mb - SIATKA SL 160/15/30 M Opis: Siatka do grodzenia upraw leśnych z drutów poziomych i poziomych – w ilości 8 000 mb - SIATKA SL 180/24/30 M Opis: Siatka do grodzenia upraw leśnych z drutów poziomych i poziomych – w ilości 20 000 mb - SIATKA SL 200/17/15 M Opis: Siatka do grodzenia upraw leśnych z drutów poziomych i poziomych – w ilości 100 000 mb - SIATKA SL 200/17/30 M Opis: Siatka do grodzenia upraw leśnych z drutów poziomych i poziomych – w ilości 40 000 mb - SIATKA SL 200/25/15 M Opis: Siatka do grodzenia upraw leśnych z drutów poziomych i poziomych – w ilości 40 000 mb
Optionen
Beschreibung der Optionen1) Zamówienie obejmuje prawo opcji. 2) Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, która nie będzie przekraczała 10% wartości brutto umowy. 3) Skorzystanie z Opcji może nastąpić wyłącznie w okresie obowiązywania umowy. 4) Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa Opcji w przypadku, gdy wyczerpaniu ulegnie zakres podstawowy i zakup dodatkowej ilości produktu będzie leżał w interesie Zamawiającego oraz wynikał z jego bieżących potrzeb Podstawą określenia wartości dostaw towarów zleconych w ramach Opcji będą ceny jednostkowe towarów określone są w ofercie 5) Zlecanie dostaw będących przedmiotem Opcji, ich odbiór, uiszczanie zapłaty oraz odpowiedzialność za ich niewykonanie lub nienależyte wykonanie, w tym odpowiedzialność w postaci kar umownych, jak również realizacja uprawnień Zamawiającego wynikających z Umowy, następować będzie na analogicznych zasadach, jak w przypadku dostaw będących Przedmiotem Umowy.