2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa polegająca na żywieniu zbiorowym w systemie zleconym na terenie garnizonu Warszawa
Beschreibung: Usługa polegająca na żywieniu zbiorowym w systemie zleconym na terenie garnizonu Warszawa zgodnie z częścią nr III do SWZ - opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: ZP-36/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Uzasadnienie zostało zawarte w dokumentacji postępowania.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55521200 Auslieferung von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Usługa polegająca na żywieniu zbiorowym w systemie zleconym na terenie garnizonu Warszawa. Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia określono w Części III SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu zamówienia o 100%.