2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dobava in namestitev ter vzdrževanje ultrazvočnih aparatov in sistema 3D navigacije za Urgentni kirurški blok v objektu UKC DTS pritličje, faza 3b in faza 3c
Beschreibung: Predmet javnega naročila obsega v okviru dobave in namestitve opreme naslednje /odvisno od sklopa javnega naročila/: dobavo opreme v skladu z zahtevami v tej dokumentaciji, namestitev in/ali vgradnjo oziroma namestitev dobavljene opreme, izvedbo potrebnih GOI del, ki jih zahteva vgradnja in namestitev nekatere opreme, funkcionalni preizkus vse dobavljene opreme in predložitev ustreznih poročil, preverjanje doseganja zahtevanih parametrov (za opremo, kjer je to predvideno v tehničnih zahtevah), predajo vse tehnične dokumentacije za uporabo, obratovanje in za vzdrževanje, primopredajo vse dobavljene opreme uporabniku, šolanje/usposabljanje uporabnikovega osebja, odpravo napak v času vsaj 24 mesečnega garancijskega roka, ki začne teči s pisno primopredajo opreme naročniku/uporabniku po pogodbi, preventivno in kurativno vzdrževanje opreme v garancijskem roku /velja za oba sklopa/, povezavo v sisteme BIS/RIS/PACS uporabnika /za opremo, kjer je to zahtevano/. Predmet javnega naročila v okviru vzdrževanja obsega preventivno in kurativno vzdrževanje v garancijskem roku in pogarancijskem obdobju.
Interne Kennung: JN-77608
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: UZ APARATI - ANESTEZIJA
Beschreibung: Predmet javnega naročila so ultrazvočni aparati.
Interne Kennung: 523450
Los: LOT-0002
Titel: SISTEM ZA 3D NAVIGACIJO
Beschreibung: Predmet javnega naročila je sistem za 3D navigacijo.
Interne Kennung: 523451