2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bērnu ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojums institūcijā
Beschreibung: Bērnu ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojums institūcijā
Interne Kennung: TNP 2026/104
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Procedūras norise saskaņā ar iepirkuma nolikumu
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85311300 Kinder- und Jugendfürsorgeleistungen
5. Los
Los: LOT-0001