See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNPS.424.53.2025 Wyniki konkursu ofert - udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarza specjalistę w poradniach neurologicznych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem konkursu jest kompleksowe udzielanie przez Przyjmującego Zamówienie świadczeń lekarskich w trybie ambulatoryjnym (w tym specjalistycznych porad neurologicznych) w poradniach neurologicznych na rzecz Pacjentów Udzielającego Zamówienie.
Interne Kennung: DNPS.424.53.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121270 Dienstleistungen von Psychiatern oder Psychologen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: DNPS.424.53.2025 Wyniki konkursu ofert - udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarza specjalistę w poradniach neurologicznych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie
Interne Kennung: Część 1 (etat 1)
Haupteinstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Interne Kennung: Część 2 (etat 2)