2. Verfahren
Verfahren
Titel: SPZ Holešov - lokální biokoridor Za Vodárnou - Mokré - výsadba a následná péče o zeleň - opakování II
Beschreibung: Účelem této veřejné zakázky je uzavření smluvního závazku – smlouvy o dílo na vybudování lokálního biokoridoru podél severní hranice SPZ Holešov a zajištění následné péče po dobu 5 let a lesnická oplocenka.
Interne Kennung: VZ/2025/6/120/03
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten, 77211600 Aussaat von Baumsamen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SPZ Holešov - lokální biokoridor Za Vodárnou - Mokré - výsadba a následná péče o zeleň - opakování II.