2. Verfahren
Verfahren
Titel: Remont kapitalny piast i siłowników hydraulicznych wentylatorów powietrza ANN-3120/1600C i spalin ANT-3705/1900B dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Opole
Beschreibung: W ramach przedmiotu Umowy Wykonawca zrealizuje kompleksową ocenę stanu technicznego, dostarczy oryginalne części i wykona remont kapitalny trzech piast (wentylator spalin jest wentylatorem dwustopniowym i posiada dwie piasty) i dwóch siłowników hydraulicznych. Zakres: -- Odbiór piast i siłowników hydraulicznych z siedziby Zamawiającego. -- Wykonanie oceny stanu technicznego i weryfikacja części przeznaczonych do wymiany. -- Dostawę części zgodnie z wymogami OPZ. -- Remont kapitalny jednej piasty wentylatora powietrza ANN-3120/1600C. -- Remont kapitalny siłownika hydraulicznego wentylatora powietrza. -- Remont kapitalny dwóch piast wentylatora spalin ANT-3705/1900B. -- Remont kapitalny siłownika hydraulicznego wentylatora spalin. -- Wyważenie piast na własnej stacji prób. -- Transport wyremontowanych elementów do siedziby zamawiającego. Szczegóły dot. przedmiotu zamówienia są określone w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR-ELO/03290/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42164000 Hilfskesselanlagen, 50531100 Reparatur und Wartung von Kesseln
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Szczegóły dot. przedmiotu zamówienia opisane są w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia